Opis gry Golfstar

0
179
Rate this post

Z kijem golfowym w ręku trenujesz uderzenie piłki. Stwórz indywidualnego golfistę i wejdź na wirtualne pole golfowe. Przy odrobinie szczęścia będziesz wkrótce należeć do profesjonalnych golfistów…

 

Gra Golfstar należy do gier typu client games. W tej symulacji golfowej znajdujesz się na wirtualnym polu golfowym. Rozpocznij karierę profesjonalnego golfisty i ćwicz różne taktyki, abyś mógł wygrywać turnieje.

Życie golfisty nie jest łatwe, musisz także pokonywać różne przeszkody. W grze Golfstar masz do wyboru sześć różnych kursów golfowych: Między innymi znajdziesz kurs dla początkujących, dla zaawansowanych lub dla zawodowców. Trudne uderzenia piłki wykonujesz za pomocą naciskania skomplikowanych kombinacji klawiszy. Ćwicząc, nauczysz się najtrudniejszych taktyk.

Na polu golfowym możesz się mierzyć z innymi graczami i udowodnić twój talent w tym sporcie. W grze Golfstar nie musisz czekać na uderzenie piłki przez innych graczy. Weź kij golfowy do ręki i graj równocześnie z innymi. Dla miłej odmiany masz do wyboru pięć różnych trybów gry.

Rozejrzyj się w grze Golfstar i wyszukaj fajne ciuchy dla twojego bohatera. W ten sposób indywidualnym strojem przyciągniesz spojrzenia innych graczy na polu golfowym. W grze Golfstar masz do dyspozycji różne możliwości polepszenia twojego bohatera, możesz też udoskonalić twój kij golfowy. Nastaw się na rozległe pola golfowe oraz na ciekawe i urozmaicone zawody sportowe z innymi graczami. Na polu golfowym gry Golfstar spotkasz golfistów z całego świata. Wkrótce twój bohater znajdzie się na czele listy najlepszych sportowców.