Opis gry Empire Craft

0
139
Rate this post

Poróżnione narody muszą się teraz zjednoczyć we wspólnej walce z groźnym demonem, który sieje spustoszenie na kontynencie. Czy imperium oprze się niszczycielskiej sile ciemności?

 

Fantastyczny świat przeglądarkowej gry strategicznej Empire Craft od dawna pogrążony był w toczących sie wojnach. Teraz obudziło sie dawne zło, które w postaci demona sieje śmierć i zagładę na świecie. Czy zwaśnione narody zdołają się połączyć i nie ugną się pod naporem sił ciemności?

W grze przeglądarkowej Empire Craft z elementami MMOPRG do swojej dyspozycji otrzymujesz niewielki skrawek ziemi, który tylko dzięki twej skutecznej strategii gospodarczej i miltarnej możesz przekształcić w potężne mocarstwo. Na twej drodze staje jednak dylemat, po której stronie się opowiesz. Czy przekształcisz swą osadę w odnoszące sukcesy miasto, czy też wolisz palić, grabić i najeżdżać? W Empire Craft ty decydujesz o swym losie, przez co z pewnością nie będziesz mógł narzekać na nudę.

Do twej dyspozycji w darmowej grze na przeglądarkę Empire Craft są trzy rasy. Możesz więc stawić opór straszliwemu demonowi jako Człowiek, Elf lub Ork. Wybierając jedną z tych ras poświęcasz się bez reszty budowie miasta i jego sukcesywnemu rozwojowi. Tylko odpowiednio obrana strategia gospodarcza i miltarna umożliwi ci zwycięstwo w Empire Craft.

Gra oferuje ci zakrojone na wielką skalę możliwości budowy miast, wznoszenia budynków i ciągłego rozwoju swojego imperium. W Empire Craft czekają na ciebie również liczne urozmaicone misje i zadania, którym będziesz musiał podołać. Wyjątkowo rozwinięty system dyplomacji umożliwi ci uniknięcie niejednego konfliktu w grze i pozostanie na pokojowej ścieżce. O ile sobie tego oczywiście życzysz.

W grze rekrutujesz niezliczone zastępy wojowników, którzy wzmocnią twoją armię. Wraz z innymi graczami możesz zakładać gildie, by wspólnie łatwiej osiągać wspólne cele w grze. Wejdź więc do gry strategicznej Empire Craft, rozwiń swe miasto do potężnego mocarstwa i zawalcz ze straszliwym demonem udowadniając, że to właśnie tobie należy się ostateczne zwycięstwo w grze.