Opis gry Nexus Conflict

0
181
Rate this post

W odległej przyszłości roku 2497 wojna o dominację nie toczy się na ziemi, lecz w strefie Nexus. Tam nakładają się na siebie dwa wszechświaty. W centrum wojny w Nexus lądujesz również ty…

 

Odległa przyszłość niemalże pięć wieków od dnia dzisiejszego będzie rzeczywistością spod znaku wojny. Wyniszczona wojnami ludzkość eksperymentuje z możliwością podróżowania z prędkością szybszą niż światła. Podczas Drugiej Wojny Gatunków zostaje odkryta niezwykła strefa, Nexus, w której nakładają się na siebie dwa wszechświaty.

Wojna o dominację oczywiście rozprzestrzenia się natychmiast do strefy Nexus. Przeglądarkowa gra Black Prophecy Tactics: Nexus Conflict przenosi cię w kosmiczne realia, gdzie toczy się odwieczna walka o dominację i nieustanne powiększanie zakresu swoich wpływów za wszelką cenę. Gra przeglądarkowa, która rozgrywa się w uniwersum znanym z gry Black Prophecy to pełne dynamiki rozgrywki toczone w czasie rzeczywistym i niekończące się możliwości taktyczne.

Do własnej dyspozycji dostaniesz statek kosmiczny. Potężne machiny dryfujące w kosmicznych przestworzach mają na swym pokładzie śmiercionośną broń. Laserowe działa wymierzone we wroga będą stanowiły o przetrwaniu i ostatecznym zwycięstwie jednej z dwóch zwaśnionych frakcji, do których przyłączysz się w strategicznej grze na przeglądarkę Black Prophecy Tactics: Nexus Conflict.

Walcz więc o przejęcie neutralnych terytoriów, które zwiększą zakres twoich wpływów, lub wyrwij regiony zajęte przez przeciwnika spod wrogiego panowania. Broń swego terytorium w grze Nexus Conflict oraz pamiętaj, by uzupełnić na czas zasoby niezbędne do właściwego funkcjonowania twojego kosmicznego statku. Udoskanalaj broń i wyposażenie na twoim statku. Rozwijaj i ulepszaj umiejętności twojego bohatera, możesz również łączyć się z innymi graczami w drużyny, w których łatwiej osiągniesz trudniejsze cele. W przyszłości w grze Nexus Conflict wszystkie środki są dowolone.