Opis gry Elements of War Online

0
224
Rate this post

Znajdujesz się w Stanach Zjednoczonych i udowadniasz umiejętności bitewne twoich jednostek bojowych podczas wojny między USA a Rosją. Nastaw się na ostre starcia z twoim wrogiem…

 

W grze Elements of War Online toczy się zaciekła oraz trzymająca w napięciu walka między armiami USA i Rosji. Również ty bierzesz udział twoimi jednostkami w emocjonujących bitwach. Stany Zjednoczone przemieniły się już w wielkie pole bitwy, na którym władcy walczą jedynie o przetrwanie.

Wybierz, po której stronie chcesz walczyć w grze Elements of War Online. Po stronie Rosji lub po stronie USA wyruszasz na wojnę posiadając futurystyczną broń, za pomocą której wzbudzisz we wrogach strach. Za pomocą mapy kierujesz twoimi jednostkami podczas wojny. Dzięki sprytnej strategii i zmyślnej taktyce masz szansę na wygraną.

W grze strategicznej Elements of War Online zawierasz przymierze z innymi graczami. Na polu bitwy może mierzyć się w walce aż do ośmiu graczy. Razem z twoimi sojusznikami obmyślasz doskonałą strategię. Uda wam się udowodnić wasze umiejętności bitewne oraz strategiczne, to teren, o który toczy się walka, będzie wasz!

Masz do dyspozycji różne jednostki. Dzięki treningowi ulepszasz zdolności i zwiększasz siłę twojej armii. Dobierz sprytnie jednostki wyruszające na pole bitwy. W grze Elements of War Online musisz się nastawić na niespodziewane zmiany, które będą miały wpływ na wynik walki. Nieoczekiwanie mogą pojawić się między innymi tornado lub potężne wichury, tak więc uważaj na siebie i na twoją armię. Ostre starcia toczą się na przykład w lesie, na pustyni albo w górach.