Conquer Online

0
110
2/5 - (1 vote)

Conquer Online to wydana w 2004 roku produkcja chińskiego studia TQ Entertainment, która po kilku latach trafiła również do światowej publiczności. Gra należy do gatunku MMORPG (Massive Multiplayer Online Role-Playing Game). Z uwagi na prostą, wręcz archaiczną grafikę tytuł ma bardzo niskie wymagania sprzętowe i powinien bez problemów działać na niemal każdej maszynie zakupionej w XXI wieku.

Akcja rozgrywa się w starożytnych Chinach. Władzę nad państwem przejęła diaboliczna organizacja, ciemiężąca mieszkańców i doprowadzająca kraj do ruiny. Gracz wciela się w wybranego przez siebie bohatera i wyrusza w świat w poszukiwaniu zadań, mając za swój ostateczny cel przywrócenie prawowitej władzy w Chinach. Klas jest pięć – ciężkozbrojny Warrior, zajmujący się magią Taoist (do wyboru specjalizacja w dwóch żywiołach: wodzie i ogniu) , Archer (atakuje z dystansu), polegający na szybkości oraz precyzji Ninja i Trojan, silny rycerz mogący korzystać z dwóch broni naraz. Zadaniem gracza jest wykonywanie porozrzucanych po mapie zadań, walka z potworami i ciągłe ulepszanie swojej postaci. W trakcie rozgrywki bohater zdobywa punkty doświadczenia, dzięki czemu zdobywa kolejne poziomy i zyskuje lepszy sprzęt. Najwięcej czasu spędza się w Conquer Online na grindowaniu (starciach z monstrami).

Gra jest darmowa, jednak istnieje możliwość zakupu ulepszeń i ułatwień za prawdziwe pieniądze. Aktualnie Conquer Online występuje w wersji 2.0. Tytuł jest dostępny dla posiadaczy pecetów, Maków oraz iPhone’a/iPada.

Źródło: https://mobzilla.pl/10-sposobow-jakie-aplikacje-dedykowane-dla-firm-moga-zwiekszyc-twoja-konkurencyjnosc

Poprzedni artykułElsword
Następny artykułDark Orbit
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.