Forza Horizon, najbardziej wyczekiwaną grą wyścigową na XBOX 360!

0
85
Rate this post

Jeśli jesteś fanem szybkich samochodów i jeszcze bardziej dynamicznych wyścigów samochodowych, jedna z październikowych premier jest przeznaczona dla Ciebie. Już za niecałe 3 tygodnie będziemy mogli stać się bohaterem wyjątkowej gry Forza Horizon. 

O grze
Forza Horizon to gra studia Playground Games, która zajmuje się tworzeniem gier od ponad 20 lat
. Wyścigowa gra Forza Horizon to projekt uboczny popularnej edycji Forza Motorsport, która cieszy się popularnością w wielu krajach. Tym razem, projekt ten oferuje całkiem inne spojrzenie na tematykę wyścigów samochodowych. Widoczne jest to między innymi w tym, że oprócz osiągnięcia najlepszego czasu, ważny jest także styl jazdy. Co więcej, w najnowszej edycji gry, przestrzeń jest otwarta. Wyścigi samochodowe odbywają się w naprawdę wysokiej jakości scenerii. Akcja ma miejsce przy atrakcyjnym parku rozrywki, w malowniczym stanie Colorado, gdzie pośród niezwykłej scenerii panują wręcz idealne warunki do wyścigów samochodowych.

Gracze mają możliwość ścigania się najlepszymi samochodami, w których znaleźć można Audi Qattro, Dogde Viper, Nissana 370Z czy Nissana Skyline GT R34. Największe emocje mogą być zapewnione poprzez dzienny lub nocny udział w Festiwalu Horrizon, który oferuje jazdę na zamkniętym torze lub całkiem odmienną jazdę po bezdrożach. Dodatkowo można się sprawdzić w zawodach drifftowych czy wyścigach ulicznych. Możliwości i kombinacji jest naprawdę wiele.

Co więcej, Forza Horizon nie spocznie jedynie na podstawowej edycji gry. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dokładnie 18 grudnia zostanie wydane pierwsze rozszerzenie gry.

Grę uprzyjemnia niezwykle dobrana oprawa muzyczna zawierająca popularne utwory muzyczne. W takich warunkach, gra jest czystą przyjemnością.

Gra zawiera zarówno opcję single playera jak i multiplayera, w którym zmierzymy się z najlepszym przyjacielem.

Opinie
Już teraz, gra została uznana za najlepszą grę wyścigową w 2012 roku przez serwis gametrailers.com

Premiera
Premiera darmowej próbki odbędzie się już za 5 dni, zaś premiera całej gry 23 października. Grę dostaniemy w większości sklepów zajmujących się sprzedażą gier na konsole np. w sklepie RtvEUROAgd. Dostępna będzie także pełna polska wersja językowa. Trzeba jednak pamiętać, że gra dostosowana jest jedynie do konsoli XBOX 360.

Niespodzianką dla fanów gier wyścigowych jest to, że po pobraniu edycji pokazowej gry, będzie można za darmo stać się posiadaczem wyjątkowego samochodu 2013 SRT Viper GTS.

Czego więc chcieć więcej?