Opis gry Atlantica Online

0
204
Rate this post

Przeżyj walki turowe w grze o imponującej grafice i wygrywaj starcia z twoimi przeciwnikami. W tej grze znajdziesz dużą dawkę akcji w technice 3D…

 

Żebyś lepiej zrozumiał grę Atlantica Online, powinieneś wiedzieć, że posiada ona określony system rekrutacji najemników. Możesz rekrutować różnych najemników, którzy będą ci towarzyszyć podczas twoich podróży. W trakcie walk, w których może brać udział do ośmiu różnych najemników, wyznaczasz swoim protegowanym odpowiednią taktykę i mylisz swoich wrogów dynamicznymi i specyficznymi ustawieniami.

Aby odgadnąć słabe punkty wroga, musisz dopasować swoją taktykę do sytuacji, która co sekundę się zmienia. Staraj się przy tym wypaść jak najlepiej i mądrze kieruj najemnikami, ponieważ udana akcja zostanie nagrodzona, i ty i twoi najemnicy możecie awansować na wyższy poziom. W ten sposób twoja ochrona stanie się bardziej skuteczna.

Jednak to nie wszystko, o co chodzi w grze Atlantica Online. Oprócz walk, na które posyłasz swoich najemników, masz możliwość pojedynkowania się osobiście z innym graczem i zmierzenia w ten sposób swoich sił. A zakłady stawiane na twoją wygraną czynią pojedynek jeszcze bardziej emocjonującym.

Gra Atlantica Online posiada ponadto cały system gildii i narodów. Dzięki założeniu gildii możecie razem odkrywać tajemnice i wytwarzać przedmioty. Możecie też stać się tak silna gildią, że przejmiecie kontrolę nad miastem. Zadanie to nie jest jednak łatwe. Musicie zapewnić mieszkańcom kulturę, rzemiosło, handel, bezpieczeństwo i zdrowie oraz równocześnie budować budynki, żeby miasto nadawało się do zamieszkania.

Masz swoje miasto pod kontrolą, teraz możesz zacząć rządzić całym narodem, zostać królem połączonych gildii, zbierać szczególne zdolności oraz pokonywać trudne zadania.

Bądź w grze Atlantica Online jednak ostrożny, ponieważ nie jesteś jedynym królem i już wkrótce inny król wypowie ci wojnę i będzie próbował odebrać ci twoje ziemie.