Opis gry Martial Empires

0
235
Rate this post

Jeśli jesteś gotowy odkryć rozdzielone od siebie kontynenty Neha bądź przygotowany na spotkanie obcych plemion, których historia przepełniona jest tajemnicami. Walcz o wolność narodów Neha!

 

W grze Martial Empires czeka na ciebie mnóstwo wyzwań, którym będziesz mógł stawić czoła. Oprócz naładowanych akcją pojedynków PvP czekają na ciebie również liczne misje, które będziesz musiał wypełniać. W grze kwitnie również handel, dzięki któremu będziesz mógł wchodzić w interakcje z pozostałymi graczami.

W fantastycznym świecie gry client Martial Empires determinujesz swój los wybierając jedną z trzech klas bohaterów. Wcielając się w mistyczną Łowczynię pomścisz śmierć twej matki, jako potężny Mag powstrzymasz zniszczenie krainy Neha, a jako Wojownik przyłączysz się do wojsk Imperatora w tajemniczej wyprawie.

Każda z klas w grze client Martial Empires dysponuje własnymi trzema rodzajami broni, jak również unikalnymi właściwościami. Ponadto możesz samodzielnie zdecydować, w zakresie której broni chciałbyś się wyspecjalizować. Możesz również połączyć ze sobą cechy różnych broni. Wraz z innymi uczestnikami gry możesz tworzyć gildie, które znacznie zwiększą twe szanse w zaliczaniu kolejnych zapierających dech w piersiach misji.

W Księdze Dusz znajdziesz liczne opowieści na temat poprzednich herosów krainy Neha, z tego źródła również możesz czerpać wiedzę, która z pewnością ci się przyda w grze Martial Empires. W grze znajdziesz również liczne mini gry, dzięki którym nie będziesz na pewno narzekał na nudę. Odkryj już teraz fantastyczny świat MMORPGa Martial Empires i wejdź do gry o ostateczne zwycięstwo i zjednoczenie plemion krainy Neha.