Opis gry Kapilands

0
202
Rate this post

Nie lubisz wymachiwać mieczem a ziejące ogniem smoki to dla ciebie totalne nieporozumienie? Spędzasz dnie z kalkulatorem w ręku a w oczach masz złotówki? Właśnie mamy coś dla ciebie!

 

Jeśli masz dość nudnego życia w swoim życiu rozprawiłeś się już z wystarczającą liczbą potworów, zajrzyj do Kapilands. Ta gra browserowa daje ci możliwość wcielenia sie w rekina giełdy z Wall Street. Tu rozpoczynasz życie biznesmena i nie poprzestajesz na półśrodkach. W Kapilands dostajesz własną firmę i rozwijasz ją tak, aby spogladała na wszystkie inne z samego szczytu gospodarki.

Grę na przeglądarkę Kapilands rozpoczynasz od wybrania branży, którą zamierzasz podbić i budynku, w którym będziesz snuł plany podboju gospodarki. Do wyboru masz ponad 100 produktów do wyprodukowania, wybierz więc ten, który najbardziej ci odowiada. Możesz działać w branży rolniczej, elektrycznej a także w modzie. Możesz targować się z innymi graczami, zarabiać pieniądze i rozwijać swoją firmę jak tylko ci się podoba, aby stała się potężnnym światowym koncernem. Ty decydujesz o losach swej firmy.

W grze przeglądarkowej Kapilands spoczywa na tobie wielka odpowiedzialność za losy twojej firmy. Jesteś odpowiedzialny nie tylko za produkcję w swoim przedsiębiorstwie, ale także za dystrybucję, rozwój firmy, nowe kontrakty i przyjazne stosunki z kontrahentami. Pamiętaj, że każdy twój krok ma wpływ na wizerunek twojej firmy.

Tylko wyposażony w dobre zdolności negocjacyjne i spryt uda ci się zaistnieć w tym brutalnym świecie, gdzie każdy krok zbliża cię do osiągniecia sukcesu, lecz najmniejsze potknięcie może sprawić, że spadniesz na sam dół. Ale zgodnie z zasadą: nie ryzykujesz, nie zyskujesz, masz tutaj szansę stać się prawdziwą grubą rybą na arenie gospodarczej.