Opis gry Call of Gods

0
133
Rate this post

Wkrocz na ścieżkę przeznaczenia i wywalcz dla siebie wieczną chwałę i sławę staczając krwawe boje z hordami nieprzyjaciela. Masz niepowtarzalną okazję swtorzyć własne imperium i niepokonaną armię.

 

Call of Gods jest przegladarkową grą free-2-play, w której świat ziemskich śmiertelników przeplata się ze światem boskim. W grze możesz podjąć wyzwanie i przemierzać wirtualny świat gry, rekrutując po drodze innych herosów i podejmując liczne wyzwania. Bohaterowie, którzy przyłączą sie do twojej armii zasilą jej szeregi ucząc się po drodze nowych zaklęć i umiejętności bojowych.

W tej grze browserowej możesz wybrać swojego bohatera spośród trzech ras: Ludzi, Elfów i Nieumarłych. Obszene mapy przeprowadzą cię przez ten fascynujący świat. Odwiedzisz więc z pewnością Sanctaria, stolicę Ludzi, Arthlan będący stolicą Elfów oraz Necrolis zamieszkały przez Nieumarłych. W każdym z tych obszarów znajdziesz dom aukcyjny, tawernę, rynek i wiele innych miejsc czekających na odkrycie.

W Call of Gods czekają na ciebie liczne questy, dzięki którym będziesz miał okazję przyswoić sobie nowe umiejętności i tym samym wzmocnić siłę rażenia twojej armii. W mrocznych lochach czekają wyzwania i pułapki, o jakich nie śniłeś. Twoim zadaniem jest zbudowanie silnego i niepokonanego imperium, dysponującego przede wszystkim doskonale wytrenowaną armią. Będzie to nie lada wyzwanie, gdyż grę rozpoczynasz od niewielkiej kwatery, którą musisz sukcesywnie rozbudowywać. Pamiętaj o gromadzeniu zasobów i ciągłym udoskonalaniu budynków i technologii twojego imperium.

Przemierzając pełen niebezpieczeństw świat gry przeglądarkowej Call of Gods natkniesz się niejednokrotnie na przerażające kreatury i silnych wrogów. Zwycięstow będzie zależeć od tego, jak dobrze przygotowałeś armię na starcie ze złem. Każdy pokonany przeciwnik równa się dodatkowe wyposażenie dla ciebie, czasem będą to naprawdę potężne przedmioty.

Weź więc udział w mrocznych rozgrywkach w świecie Call of Gods. Odkryj sekrety gry i podejmij wyzwanie stworzenia niepokonanego imperium, jakiego ten świat jeszcze nie widział i zdobądź dla siebie nieśmiertelną chwałę.