Opis gry Rise of Dragonian Era

0
209
Rate this post

Fantastyczny świat Piral, niegdyś kwitnący i sielankowy, dziś toczony krwawą wojną wzywa wojowników. Czy starczy ci odwagi, by stanąć do walki w wojnie między dwoma zwaśnionymi frakcjami smoków?

 

Gra Free-2-Play Rise of Dragonian Era (RODE) oferuje ci świat fantasy, który znajduje się obecnie na krawędzi. Niegdyś idyliczna kraina znajduje się obecnie w stanie krwawej i wyniszczającej wojny między zwaśnionymi frakcjami smoków, dowodzonych przez Azurian i Firean. Ty znajdujesz się w centrum konfliktu i musisz wybrać jedną z dwóch walczących stron.

Niezależnie od obranej frakcji w grze Rise of Dragonian Era do twojej dyspozycji będą cztery klasy bohaterów: Kleryk, Mag, Wojownik oraz Rozbójnik. Podczas gdy Wojownik jest niepokonany w walce wręcz miotając jednocześnie dwoma mieczami, Rozbójnik pokonuje przeciwnika strzelając z ukrycia ze swojego łuku. Klerycy dysponują magiczną wiedzą i w konfrontacji z wrogiem używają potężnych czarów, czyniąc z elementów ziemi i powietrza swą oręż, Magowie zaglądają do swych magicznych kul robiąc użytek ze znajomości ciemnej strony magii.

Pełne dynamiki rozgrywki oczekują cię w tej grze z gatunku MMORPG. Poziom adrenaliny podnosi dodatkowo fakt, iż będziesz mógł dosiąść w grze Rise of Dragonian Era własnego smoka, i staczać w powietrzu epickie batalie na grzbiecie ziejącego ogniem smoka. Smoki są nieodłącznym elementem fantastycznego świata gry Rise of Dragonian Era, stanowią one również nieocenione wsparcie na polu bitwy.

W grze możesz pokonywać ogromny świat fantastycznej krainy w pojedynkę, lub łącząc się z innymi graczami w drużyny, by wspólnie szybciej osiągać zamierzone cele. Twoim zadaniem w grze Rise of Dragonian Era jest walka po stronie obranej frakcji, by ta zwyciężyła nad przeciwnikiem. Będzie to nie lada wyzwanie, bowiem w grze istnieją tak zwane Regiony Wojny, w których mają miejsce potężne batalie między zwaśnionymi zastępami wojowników. Zwycięstwo odniesie ta strona, która zmiecie przeciwnika z powierzchni ziemi barwnego świata gry Rise of Dragonian Era.