Opis gry Call of Duty: Heroes

0
200
Rate this post

Jeżeli jesteś fanem serii FPS Call of Duty, to na pewno zainteresuje się ta strategia na urządzenia mobilne. Pomimo znajomego tytułu, Call of Duty: Heroes nie jest bowiem kolejną strzelanką, a łączącą w sobie elementy akcji grą strategiczną.

 

Głównym elementem gry jest rozbudowywanie i obrona twojej wysuniętej placówki wojskowej, a także przeprowadzanie ataków na bazy wroga. Rozgrywka przypomina trochę tą znaną z Clash of Clans, tylko że tym razem do twojej dyspozycji są wszelkie współczesne zaawansowane technologie, a nie jakieś tam domki z drewna, prymitywni rycerze z toporami i magiczne sztuczki.

Postaraj się tak zbudować swój posterunek, aby żaden z przeciwników nie mógł się przebić przez jego obronę. W tej grze strategicznej do dyspozycji masz różnego rodzaju zasieki, mury i wieże strażnicze z bronią automatyczną. W sercu bazy znajdują się koszary szkolące żołnierzy, fabryki produkujące broń, a także ośrodki badawcze odkrywające dla ciebie nowe wojenne technologie.

Twoja armia będzie się składała z szerokiego wachlarza jednostek z którymi mogłeś się wcześniej spotkać w serii Call of Duty. Na twoje rozkazy czekają oddziały piechoty, pancerne i lotnicze, a także zaawansowane technicznie zabawki jak różnego rodzaju latające drony, pancerze bojowe Juggernaut czy bojowe maszyny CLAW.

Rozwijając swoją bazę będziesz mógł odkryć nowe technologie i sposoby walki. Dzięki czemu podczas obrony własnej bazy, lub ataku na fortyfikacje przeciwnika będziesz mógł korzystać z pomocy zrzutów z zaopatrzeniem, przeprowadzać powietrzne ataki dronami, czy zakłócać komunikację dzięki UAV.

Dlaczego nowa mobilna gra nazywa się Call of Duty: Heroes? Ponieważ oprócz tych wszystkich broni i jednostek, pod twoimi rozkazami staną też najbardziej znani bohaterowie całej serii CoD. Do twojej dyspozycji będą między innymi Kapitan Price, Soap, Harper i wielu innych. Każdy z nich posiada swoje niepowtarzalne umiejętności i auty, które możesz wykorzystać w walce.

Jak przystało na grę mobilną, możesz oczywiście połączyć swoje siły ze znajomymi. Dzięki temu będziecie mogli wspierać się zaopatrzeniem, jednostkami i bohaterami, a także rywalizować między sobą na wyniki. Wszelkie zadania wykonane w grze nagradzane są bowiem punktami, a także różnego rodzaju cennymi nagrodami, które pomagają w dalszej rozgrywce.

Call of Duty: Heroes posiada dość duże wymagania sprzętowe, dlatego też nadaje się do grania jedynie na najnowszych urządzeniach mobilnych z systemem iOS (iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2 lub wyższe).