Fantastyczny świat pełen baśnowich stworzeń i przerażających potworów stoi przed tobą otworem. Czające się w ukryciu zło czeka, by zaatakować, nie trać jednak odwagi i staw mu czoła.

 

Podczas pełnej emocji podróży przez fantastyczny świat gry client z gatunku MMORPG EverQuest nie raz będziesz miał na plecach ciarki. Liczne lokacje w ogromnym świecie gry pełne są ukrytych wyzwań, od wymagających questów po przerażające potwory, które raczej nie mają przyjaznych zamiarów. Mroczne lochy i podwodny świat czekają na ciebie, byś podjął wyzwanie EverQuest.

W epickich bataliach w świecie gry fantasy EverQuest może wziąć udział jednocześnie ponad 50 graczy. Kolejne krainy wirtualnego świata gry są równie piękne co tajemnicze i niebezpieczne, nie daj się zwieść idyllicznym krajobrazom, zło nie śpi i czeka w ukryciu, by zaatakować z nienacka. Eksploracja świata gry client EverQuest jest więc równie przyjemna co niebezpieczna.

Gra EverQuest, która jest jednocześnie jednym z najstarszych tytułów pośród gier z gatunku multiplayer, mimo upływu lat nadal święci triumfy popularności. W grze masz liczne opcje kreowania postaci, którą możesz zindywidualizować w wielu aspektach. Uprzednio decydujesz się oczywiście na jedną z aż 16 dostępnych w grze grywalnych ras. Następnie możesz już udać się w podróż w nieznane, szukając możliwości poddania próbie swych wojowniczych umiejętności i zasilenia swojej kiesy złotymi monetami.

Doświadczenie, które w grze online EverQuest zdobywasz wraz z każdym pokonanym przeciwnikiem i zaliczoną misją, decyduje o tempie levelowania twojej postaci w grze fantasy. Wraz z rosnącym poziomem doświadczenia rosną również twoje szanse na bardziej urozmaicone elementy wyposażenia, które zasilą twój inwenatrz i sprawią, że staniesz się niepokonanym wojownikiem. Kolejne poziomy to większe możliwości zdobywania kolejnych skilli oraz podjęcia się nowych, jeszcze ciekawszych questów. Sprawia to, że w grze ciężko o chwilę spoczynku, bowiem niemalże za każdym rogiem czeka już kolejny wściekły przeciwnik, którego będziesz musiał pokonać.