Opis gry Core Masters

0
255
Rate this post

Zapierające dech w piersiach walki. Nie tylko o własne przeżycie ale również o czołową pozycję w rankingu. No i do tego jeszcze szczyptę kolorowej grafiki – o to właśnie Core Masters.

 

Gra jest typowym tytułem MOBA. W krótkich potyczkach z innymi graczami na wirtualnych arenach musisz udowodnić, że jesteś dobrym strategiem i umiesz wydajnie odwodzić drużyną wojowników. Na całe wydarzenie spoglądasz ukośnym widokiem z góry. Jeśli znasz już takie gry jak League of Legends lub Dota 2, to właściwie już wiesz, co będzie ciebie oczekiwać w Core Masters.

W centrum uwagi znajduje się typowa walka o pozycje w rankingu. Czyli intensywne zawody PvP, polegające na ubiciu jak najwięcej wrogów w najkrótszym czasie. Zatem nie będziesz miał też dużo czasu na ambitne układanie dobrze przemyślanej strategii. Ale skoro już nie możesz liczyć na czas, to chociaż na prawdziwe fajerwerki efektów graficznych, które zapewni tobie gra.

Prawdziwym kontrastem w porównaniu do słynnych kolegów gatunkowych jest typowo kolorowa grafika mangowa, do której deweloper Core Mastersów przykłada wielką wagę. Nie daj się jednak zmylić słodziutkiemu wyglądowi niektórych przeciwników. Wielkie kulkowate oczy nie są równoznaczne z łagodnością! Niejeden z championów, patrząc na ciebie tymi wielkimi oczami, bez jakichkolwiek skrupułów wbije tobie miecz prosto w pierś. Wybór postaci oferuje wiele zróżnicowanych charakterów. Stary, ale nadal sprawny, mistrz sztuk walki zachwyci nie tylko okazałą siwiuteńką brodą ale przede wszystkim swoimi umiejętnościami. Demoniczna lalka, która po ciemnych strychach buszuje lub zwariowany harlequin. Każdy gracz powinien więc znaleźć jakąś postać, która mu do gustu przypadnie. Oczywiście powinieneś przy wyborze zerknąć bliżej na umiejętności wojowników, ponieważ są one różnorodne jak same postacie wojowników. Jedni są prawdziwymi talentami w walce wręcz i uczestniczą w walkach na samym czele rozróby. Inni zaś wspierają oddziały z dystansu. Zatrute strzały, fale uderzeniowe lub eksplozje, każda postać jest obdarzona specjalnymi umiejętnościami. Tak więc powinieneś wybrać tego bohatera, który najbardziej pasuje do twojego stylu grania.

Core Masters jest darmową grą do pobrania, która zapewni tobie dobrą porcję akcji. Deweloperzy nie żałują w prawdzie dodatkowej treści ale jednak za pojedyncze pozycje musicie sięgnąć po sakiewkę z wirtualną walutą gry.