Opis gry Ice Age Online

0
205
Rate this post

Kto nie zna mamuta Mańka i leniwca Sida niech się wstydzi. A kto zna, ten z pewnością ochoczo przeżyje ich kinowe przygody w formie gry online. Nadchodzi kolejna epoka lodowcowa!

 

Przeglądarkowa gra Ice Age Online umożliwi ci podróż w czasie do epoki lodowcowej, w czasie której przeżyjesz niesamowite przygody z bohaterami kinowego hitu Epoka Lodowcowa. Mamut Manfred i leniwiec Sid w towarzystwie tygrysa szablozębnego Diego z pewnością nie raz wpakują się w nie lada tarapaty. Teraz masz okazję przeżycia epoki lodowcowej na własnej skórze przy użyciu jedynie przeglądarki internetowej.

Darmowa gra browserowa Ice Age Online opiera się na kinowej serii filmów o przygodach lekko zwariowanych zwierzaków w czasie trwania epoki zlodowacenia. Wraz z nadejściem kolejnej, czwartej już części filmowej serii będziesz mógł również i ty wejść do równie niebezpiecznego co ześwirowanego świata prehistorycznych zwierząt. W otoczeniu dinozaurów i innych wymarłych już zwierząt będziesz mógł przeżyć kinowe przygody Sida, Mańka, Diego i spółki. Może nawet nieszczęsna wiewórka dogoni w końcu swój upragniony orzeszek?

W grze poświęcasz się bez pamięci własnemu stadu, dla którego nastały ciężkie lodowate czasy. Twoim głównym zadaniem będzie zbieranie żołędzi w krótkich rundach typu jump’n’run. Podczas nich trzeba będzie utrzeć nosa niejednemu ptakowi Dodo, czy też piranii i pancernikowi. Zebrane żołędzie można następnie wymienić w obozie na pożywienie dla zwierząt, rozbudowę obozu oraz dekoracje.

Każdy zwierzak ma swoje ulubione jedzenie, musisz więc zadbać o pełne półki twojej spiżarni. Im więcej rund jump’n’run zaliczysz z sukcesem, tym więcej zebranych żołędzi możesz wymienić na obóz twoich marzeń. A w ten sposób będziesz mógł zaopiekować się jeszcze większą ilością zagubionych zwierzaków.

Grę rozpoczynasz jako Sid, lekko stuknięty leniwiec, którego już na rozgrzewkę możesz dowolnie poprzebierać i personalizować. Dość pokaźna mapa pokrytego lodem świata pozwoli ci orientować się w terenie. Zbieranie zasobów potrzebnych by przetrwać, odnajdywanie zagubionych zwierząt podczas migracji w cieplejsze rejony nie dotknięte zlodowaceniem, budowa bezpiecznych schronień oraz personalizacja własnego bohatera jest oczywiście zwarta w grze Ice Age Online.

Gra na przeglądarkę Ice Age Online przygotowywana jest przy współudziale Twentieth Century Fox, odpowiedzialnym za sukces kinowej sagi Epoka Lodowcowa.