Opis gry BattleForge

0
245
Rate this post

Wkraczając do pełnego niebezpieczeństw świata jesteś uzbrojony jedynie w swoją odwagę oraz talię potężnych kart. W otoczeniu magów i mężnych wojowników walczysz o zwycięstwo.

 

W grze client BattleForge spotkasz mieszankę elementów gry strategicznej oraz świata fantasy, a wszystko to dopełnione karcianymi rozgrywkami przy pomocy talii potężnych kart. Znajomość magicznych zaklęć jest również wszechobecna w wyjątkowo dynamicznym świecie tej gry. Rozgrywane w czasie rzeczywistym nie tylko strategiczne pojedynki między graczami przeplatają się z koniecznością przemierzania wirtualnej krainy i zbieraniem itemów koniecznych do wypełnienia coraz to trudniejszych misji.

BattleForge jest darmową grą client, w której wkraczasz do trójwymiarowego świata i walczysz o zdobycie całkowitej dominacji w wirtualnym świecie gry. Rozbudowany system handlowy umożliwia ci kooperację z innymi użytkownikami gry, ponieważ BattleForge kładzie szczególny nacisk na rozwijanie społeczności użytkowników gry. Ta gra free-2-play oferuje ci możliwość przyłączenia się do innych graczy, by wspólnie wkroczyć na pole bitwy w epickich starciach PvE. W zależności od kart, które będziesz miał w swoim inwentarzu będziesz mógł rzucać klątwy na potężnych przeciwników lub też miotać śmiercionośnymi zaklęciami.

Odpowiednio obrana strategia w kombinowaniu posiadanych przez ciebie kart zapewni ci łatwe zwycięstwo. Posiadane karty, które w grze client BattleForge są twoją główną bronią, możesz dodatkowo ulepszać i rozwijać, a możliwości stworzenia odpowiedniej taktyki ataku są niemalże nieograniczone. Karty możesz również wymieniać u innych graczy lub też wystawiać je na aukcję, tam też możesz zdobyć kolejne potężne karty do własnego inwentarza.

Pamiętaj, że wirtualna kraina znajduje się w nieprzerwanym stanie wojny bogów ze starożytnymi gigantami, a więc wojna jest nieodzowną częścią twego życia w grze BattleForge. Jednak odpowiednia kombinacja kart, które w zależności od koloru czerpią swe moce z Natury, Ognia, Mrozu i Cienia, poprowadzi twe wojska do zwycięstwa. Połączenie strategii RTS z elementami klasycznych karcianek kolekcjonerskich zapewnia w grze client BattleForge rozrywkę na długie godziny.