Opis gry Lost Saga

0
179
Rate this post

Kto nie chciałby spędzać całych dni na mniej lub bardziej epickich pojedynkach z innymi graczami? W tej grze musisz mieć oczy szeroko otwarte. Być może już jesteś na celowniku innego gracza.

 

Darmowa gra Lost Saga przeniesie cię do świata fantasy, w którym stoczysz epickie pojedynki z pozostałymi graczami żądnymi przygód na wirtualnych arenach gry. Urozmaicone pojedynki PvP stanowią główny wątek w grze, odkrywając kolejne mapy wirtualnego świata z pewnością znajdziesz mnóstwo okazji do sprawdzenia swych wojowniczych umiejętności.

Gra client Lost Saga skupia całą swą uwagę na starciach pomiędzy bohaterami gry. A bohaterowie są nie byle jacy, bowiem w grze stają do pojedynków chętni z różnych epok historycznych. Nie ważne czy dziki korsarz, dumny samurai, cowboy czy nawet komandos z dalekiej przyszłości. W grze do twej dyspozycji oddani są liczni bohaterowie, którymi możesz spróbować swego szczęścia. Nie będzie jednak łatwo, wybrać jednego z ponad 100 różnych herosów! Wybraną przez ciebie postać możesz ponadto personalizować wedle własnego uznania.

W grze Lost Saga możesz się pojedynkować na wiele różnych sposobów, a dbają o to urozmaicone mapy w wirtualnym świecie gry oraz liczne tryby, takie jak Boss Raid czy Deathmatch. Jeśli znudzą ci się ciągłe pojedynki, do twej dyspozycji będzie również tryb wędkowania, gdzie możesz się odprężyć po trudach bojów, a także wyłowić ciekawe itemy. Rozbudowany system umiejętności umożliwia ci rozwijanie swoich skilli i uczenie się nowych, by jak najszybciej i najefektowaniej zadać celny cios przeciwnikowi.

W grze client Lost Saga możesz również podjąć się licznych questów oferowanych przez grę. W tej animowanej grze pełnej akcji i różnorodnych bijatyk nie znajdziesz więc chwili na nudę. Trójwymiarowa grafika i przerysowane postacie dodatkowo zadbają o pełną dynamiki rozgrywkę. Ogromny wybór klas i ciągłe poszukiwanie okazji do coraz bardziej wymagających pojedynków z innymi graczami na licznych mapach świata fantasy to gwarancja pełnej emocji rozgrywki w grze Lost Saga.