Opis gry Might and Magic Heroes Kingdoms

0
152
Rate this post

W czasach chaosu, kiedy demony panują nad pogrążonym w ciemnościach światem przyjdzie ci zjednoczyć się z innymi herosami i zawalczyć o wolność. Zbuduj więc potężne mocarstwo i stań się legendą.

 

Kierowany słowami przepowiedni musisz zjednoczyć ludy Asha, aby uwolnić fantastyczny świat gry browserowej Might and Magic Heroes Kingdoms spod panowania wszechobecnej ciemności. W grze masz do dyspozycji cztery frakcje, do których możesz się przyłączyć, a każdy z bohaterów będzie miał swoje mocne i słabe strony, które zaważą na twoich losach w grze. Jako członek Akademii będziesz dysponował magicznymi zdolnościami. Przyłączając się do Inferno staniesz się potężnym wojownikiem, a w szeregach elfów Sylvaner będziesz żył zgodnie z regułami natury.

Twoim głównym celem w tej strategicznej grze przeglądarkowej będzie rozbudowanie niewielkiego z początku miasta do rangi prawdziwego mocarstwa. Wnoś więc przepiękne budynki i podbijaj kolejne terytoria, by zwiększyć zakres swoich wpływów w grze na przeglądarkę Might and Magic Heroes Kingdoms. Obszerny tutorial przeprowadzi cię przez wszelkie zawiłości gry. W grze czekają na ciebie liczne questy i misje, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć.

Obok rozbudowywania miasta twoim zadaniem będzie również szkolenie twoich żołnierzy. Wszakże potężna armia to podstawa twego przetrwania w grze Might and Magic Heroes Kingdoms. Doświadczenie zdobyte w walkach oraz liczne itemy wzmocnią niszczycielską siłę twoich militarnych zastępów, które w twoim imieniu będą również wznosić kolejne miasta twego imperium.

Might and Magic Heroes Kingdoms jest wyjątkowo interaktywną grą browserową. Potrzebujesz więc tu pokojowych sojuszów z sąsiadami. Fantastyczny świat Asha nie zna spokoju, miej się więc stale na baczności, ponieważ nie raz przyjdzie ci bronić swych włości przed wrogimi zakusami innych graczy. Wspólnie łatwiej bedzie również zdobywać i dzielić kolejne tereny w grze. Dzięki unikalnemu połączeniu strategii i RPG gra Might and Magic Heroes Kingdoms zapewni ci maksymalną dawkę emocji i adrenaliny w fantastycznym i mrocznym świecie Asha.