Opis gry Legend Online

0
175
Rate this post

Witaj w fantastycznym świecie Legend Online, gry na przeglądarki łączącej w sobie cechy klasycznego MMORPG i strategii. Jako legendarny bohater będziesz się starał obronić swoje miasto przed hordami bestii, które coraz śmielej panoszą się po okolicy.

 

Magiczny świat przygodowo-strategicznego Legend Online podzielony jest na trzy części różniące się swoją specyfiką. Będziesz więc przemierzał rozległe łąki, wysokie góry, gęste lasy, jak i niebezpieczne pustynie, bagna i jeziora lawy. Podczas rozgrywki spotkasz też wiele ras, które zamieszkują tą fantastyczną krainę, a minotaury, nieumarli, centaury, smoki i anioły, to tylko niektóre z nich. Grę rozpoczynasz wybierając jedną z 3 klas postaci. W zależności od twoich preferencji będziesz mógł wybrać walczącego z bliska wojownika, posługującego się magią czarodzieja, lub atakującego z dystansu i posiadającego umiejętności kontrolowania wrogów strzelca. Gdy tylko wybierzesz swojego bohatera od razu zostajesz rzucony w sam środek przygód i błyskawicznych walk odbywających się w czasie rzeczywistym, podczas których będziesz wykorzystywał moce specjalne swojej postaci. Pokonując kilka bestii i poznając pierwszych twoich sojuszników, jak uzdrowicielka Sonia, wkrótce zostaniesz namiestnikiem miasta, którego rozbudową i obroną będziesz musiał się zająć.

W mieście będziesz mógł stawiać różne budynki zwiększające jego potencjał gospodarczy i militarny. W części z nich będziesz wytwarzał surowce, w innych rekrutować swoją armię, a w ratuszu możesz zbierać podatki od twoich poddanych. Gromadząc surowce i pieniądze będziesz mógł zainwestować je w rozwój swojego miasta, które z upływem czasu stanie się prężną metropolią. Zbierz swoją armię i wspólnie wyruszcie aby odzyskać należne ci ziemie. W dostępnym na przeglądarkę internetową Legend Online grafika 2D pokazuje baśniowy świat w rzucie izometrycznym, swoim klimatem przypominając czasy starych RPG, w których każdy piksel wypełniał życiem ekran.