Gangsters

0
142
Rate this post

Gangsters jest kolejną polską grą, w której możemy wcielić się w rolę początkującego gangstera. Jeśli twoim marzeniem było kiedykolwiek posiadanie super samochodów, wielkiego domu, lub pięknych kobiet to jest to tytuł właśnie dla ciebie. Wcielając się w rolę niebezpiecznego przestępcy masz tutaj okazję osiągnąć wszystko to o czym marzyłeś. Dodatkowym atutem gry są gadżety związane z grą, które można wygrać osiągając odpowiednie miejsce w rankingu.

System rozgrywki będzie dobrze znany tym, którzy wcześniej mieli okazję zagrać na przykład w szef wszystkich szefów, czy inne tytuły zbudowane w oparciu o silnik Moja Mafia. Generalnie nie można się tutaj spodziewać fajerwerków w postaci super grafiki, czy animacji, wszystko polega na klikaniu odpowiednich opcji. Całe szczęście przynajmniej gra jest rozbudowana, więc można przy niej spędzić co najmniej kilka miesięcy (lub nawet lat, jak piszą autorzy gry), pod warunkiem, że się wciągniemy. Możliwości rozwoju postaci są bardzo duże, a atrybuty takie jak siła możemy zdobywać w różnych miejscach, np. w siłowni.

Gangsters jest o tyle fajną grą, że nie mamy tutaj do czynienia z jakąś włoską, czy inną zagraniczną mafią. Wszystko rozgrywa się u nas w Polsce, więc możemy tutaj spotkać takie budynki jak kiosk ruchu, czy popularny papierniczy, dzięki którym możemy rozkręcić swój biznes. Najciekawszym aspektem jak na grę akcji przystało są oczywiście walki z innymi graczami. Także tutaj znajdziemy wiele możliwości. Lepiej nie działać w pojedynkę, a dołączyć do jakiegoś istniejącego gangu, pozwoli nam to żyć bezpiecznie, szczególnie na początku, gdy jesteśmy jeszcze słabo rozwinięci.

Niestety największym minusem, już wspomnianym jest kompletny brak dynamiki. Od współczesnych gier wymagamy niestety czegoś więcej niż tylko klikania opcji na statycznych stronach. Autorzy zasługują jednak także na pochwałę, ponieważ dla najlepszych graczy przygotowali upominki związane z grą, takie jak pendrive, MP4, czy koszulki. Na pewno nie będzie łatwo je zdobyć, jednak zawsze dodaje to smaczku rywalizacji. Gangsters to gra jakich wiele, może nieco bardziej rozbudowana, z lekko zmienioną grafiką, ale czegoś tu brakuje.

Plusy gry:

  • Osadzenie akcji w Polsce
  • Nagrody dla najlepszych

Minusy gry:

  • Podobna do wielu innych
  • Nic się w niej nie dzieje (żadnych animacji)

Adres gry: www.gangsters.pl

Adres forum: www.forum.gangsters.pl

Poprzedni artykułGenosis
Następny artykułGang i Mafia
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.