Opis gry World of Tanks

0
153
Rate this post

Wsiadaj do swojego czołgu i prowadź wraz z twoim zespołem epickie walki z waszymi najpotężniejszymi wrogami. Na polu bitwy oczekują was ekscytujące starcia…

 

W grze MMO World of Tanks znajdujesz się wśród trzymających w napięciu walk Drugiej Wojny Światowej. W tej wojnie bierzesz udział twoim własnym czołgiem. Do wyboru masz ponad 150 typów pojazdów wojennych z USA, Związku Radzieckiego oraz z Niemiec.

Twój własny pojazd pancerny możesz ulepszać w trakcie gry, abyś był jak najlepiej przygotowany na starcia z silnymi wrogami. Jeżeli chcesz w grze World of Tanks działać w pojedynkę, to twoje szanse na wygraną są raczej nikłe. W tej grze online liczy się jedynie siła twojego całego zespołu. Tak więc musisz doskonale dopasować twoje umiejętności bitewne do twojej całej drużyny, abyście mogli przetrwać na polu bitwy jak najdłużej. Każdy przedstawiciel waszego zespołu odgrywa ważną rolę w grze World of Tanks. Dzięki sprytnej strategii i umiejętności pracy w zespole masz dobrą szansę na wygraną.

W twoim czołgu przeżyjesz emocjonujące i jednocześnie ostre starcia z wrogiem. Również ulepszenia, jakich dokonałeś w twoim własnym czołgu, maja wpływ na twoją pozycję w bitwie. Razem z twoim zespołem stawiasz czoła mocnym, potężnym wrogom. Poza tym możesz też walczyć w pojedynkę i zlikwidować twojego przeciwnika. Najistotniejszymi umiejętnościami w grze są szybka reakcja oraz dopracowana strategia.

Dla miłej odmiany zaciekłe walki toczą się wśród różnych krajobrazów. Tak więc nastaw się na bitwy w lasach, na pustyniach oraz na terenach przemysłowych, które stoczysz w swoim pancernym pojeździe.