Opis gry Miasto Pary

0
234
Rate this post

Steampunkowy świat pełen magii stoi przed tobą otworem, byś podjął się wyjątkowo niebezpiecznego wyzwania. Jako bohater pełnej przygód gry stajesz po stronie Orków i Goblinów i walczysz przeciwko przerażającym potworom.

 

Bazująca na serii książek The New Epoch autorstwa Davida Lindsay gra przeglądarkowa Miasto Pary kusi swą różnorodnością i wartką akcją. Steampunkowa rzeczywistość przeplata się tutaj ze sporą dawką magii i elementów fantasy. Jak przystało na grę z gatunku fantasy MMORPG, również Miasto Pary oferuje ci niezapomnianą przygodę w wirtualnym świecie pełnym przygód i wyzwań. Ta przeglądarkowa gra wciągnie cię w centrum konfliktu, który rozgorzał pomiędzy licznymi rasami zamieszkującymi wirtualny świat Miasto Pary.

Przyłączając się do jednej ze zwaśnionych stron zaognionego konfliktu wybierasz jedną z dostępnych klas bohaterów i wyruszasz na emocjonującą walkę. Do wyboru będziesz miał typowe klasy bohaterów: walczącego wręcz i obdarzonego potężną siłą wojownika, łucznika o sokolim oku oraz miotającego potężnymi zaklęciami maga. Każda z klas ma swoje słabe i mocne strony, będziesz musiał więc dobrze zastanowić się zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

Pełny tajemnic świat oferuje ci co krok okazję do sprawdzenia swoich wojowniczych umiejętności oraz polepszenia nabytych już skilli. Każda walka to dla ciebie szansa na zwycięstwo i dodatkowe profity. Wkraczając do metropolii Nexus – centrum świata fantasy gry przeglądarkowej Miasto Pary i zwiedzając każdy jej zaułek, możesz zawiązać znajomości z pozostałymi graczami i zawrzeć cenne sojusze. A także niejednokrotnie spotkać na swojej drodze niebezpieczeństwo, z którym przyjdzie ci się rozprawić.

Na odważnych śmiałków czekają także mroczne katakumby i ponure groty, w których czai się zło i niebezpieczny wróg. Możesz z nich wyjść tylko jako zwycięzca. Każdy pojedynek będzie dla ciebie starciem na śmierć i życie w pełnej mrocznych wyzwań grze online RPG Miasto Pary.