Opis gry Fortuna

0
188
Rate this post

Europa epoki Renesansu stoi przed tobą otworem, zapraszając cię do odkrycia nowych włości do zagarnięcia. Rodziny szlacheckie walczą między sobą zaciekle o jeszcze szersze zakresy wpływów.

 

Jako członek jednej z takich właśnie żądnych władzy i bogactwa rodzin lądujesz w europejskiej rzeczywistości epoki Renesansu. Jako reprezentant jednej z trzech dostępnych rodzin Fugger, Tudor lub Medici rozpoczynasz w grze Fortuna bezwzględną walkę o jeszcze więcej władzy. Wybierając potyczki w pojedynkę staczasz zaciekłe rozgrywki z pozostałymi graczami.

Jednak współpraca zawsze popłaca, musisz tylko ostrożnie dobierać sobie kompanów, bowiem w atmosferze spisków i nieufności nie każdemu możesz zaufać. Musisz bowiem zatroszczyć się o dobre imię swojego klanu i jak najbardziej świetlana jego przyszłość. W tym celu musisz przekształcić swoje początkowo niewielkie włości w kwitnącą metropolię Renesansu.

W strategicznej grze na przeglądarkę Fortuna w centrum zainteresowania znajdują się historyczne epickie batalie. Musisz więc obrać właściwą strategię, by w ciężkich warunkach Renesansu poprowadzić swoją armię do zwycięstwa, oraz wyeliminować wrogów, którzy ośmielą się stanąć na twej drodze ku zwycięstwu, sławie, władzy i bogactwu.

Fortuna zawiera przede wszystkim elementy klasycznej strategii gospodarczej, do twoich zadań będzie więc równiez należało rozwijanie miast i wiosek znajdujących się na twoim terytorium. Tylko dobrze rozwinięte miasta, zarówno militarnie jak i gospodarczo i ekonomicznie, będą w stanie zapewnić ci odpowiednie warunki, by poprowadzić twoją rodzinę ku zwycięstwu. Musisz obrać więc odpowiednią strategię i wykazać się taktycznym kunsztem, by osiągnąć zwycięstwo w grze online Fortuna.