Opis gry Vainglory

0
187
Rate this post

Dołącz do epickich drużynowych potyczek o siłę i dominację w pełnym akcji MOBA. Daj się zachwycić oprawą graficzną podczas gdy będziesz prowadził do boju swoją drużynę, by zniszczyć cenny kryształ Vain, który należy do twojego przeciwnika.

 

Vainglory to mobilna gra free-to-play, która wciśnie cię dosłownie w fotel zaraz po tym jak wybierzesz swojego bohatera, dołączysz do drużyny i staniesz do walki przeciw wrogim graczom. Każda drużyna jest w posiadaniu własnej bazy, w sercu której znajduje się bardzo ważny kryształ Vain. Twoim zadaniem jest obronienie własnego i zniszczenie kryształu przeciwnika. Zasada jest prosta. Kto go zniszczy, ten wygrywa, ale nie jest taką łatwą sprawą. Pomiędzy wrogimi bazami znajduje się podzielone na dwie strefy pole bitwy usiane różnymi niespodziankami. Najprostsza ścieżka do bazy przeciwnika prowadzi poprzez tak zwany Lane. Pomimo że jest to najkrótsza ścieżka, nie oznacza to, że będzie ją łatwo pokonać. Na jej drodze stoją specjalne wieżyczki obronne, które nie tylko są w stanie wytrzymać ogromną ilość obrażeń, ale i same zadań poważne straty atakującym. Aby je pokonać, będziesz potrzebował współpracy całej twojej 3 osobowej drużyny. Drugą część mapy stanowi dżungla, w której znajdują się kopalnie. Pokonując broniącego je potwora, zyskujesz nad nią panowanie, co zapewnia ci dodatkowe wsparcie. Możesz także spróbować ujarzmić potężnego Krakena, który pomoże ci w dotarciu do kryształu przeciwnika i osiągnięciu zwycięstwa.

W Vainglory masz do wyboru wielu charakterystycznych bohaterów wraz z ich unikalnymi umiejętnościami, które będziesz mógł rozwijać podczas rozgrywki. Grając nimi dłużej będziesz mógł nauczyć się taktyk i strategii charakterystycznych dla każdego z nich. Przykładowo Saw ze swoją ciężką bronią, potrafi świetnie wzmocnić obronę, dosłownie przygniatając do ziemi swoim ogniem przeciwników. Natomiast walcząca wręcz Catherine dzięki swoim osłonom potrafi przyjąć na siebie ogromne ilości ataków, nie otrzymując przy tym żadnych obrażeń.

Ta mobilna gra z gatunku MOBA, która zmusi cię do wykorzystania każdego centymetra twojego dotykowego ekranu do granic możliwości, dostępna jest do ściągnięcia za darmo w App Store na tablety iPad z systemem iOS 6.1 lub nowszym.