Opis gry Truck Nation

0
169
Rate this post

Lubisz ciężarówki? Wyzwania? Jesteś dobrze zorganizowany? Zawiń rękawy flanelowej koszuli i wsiadaj za kółko – od tej pory szosa to twój drugi dom. Świat spedycji i przede wszystkim – samochodów dostawczych właśnie stanął przed tobą otworem.

 

Truck Nation to już druga (po kolejowej Rail Nation) darmowa pozycja Travian Games i Bright Future związana jednocześnie z transportem i działaniami taktycznymi. Czujesz już benzynę? Tak pachną pieniądze, które w grze strategicznej Truck Nation będziesz zarabiał jako właściciel niewielkiej floty ciężarówek. Twoim zadaniem w grze będzie oczywiście umiejętne zarządzanie interesem i rozwijanie zasięgu usług na coraz dalsze obszary na mapie. Już samo prowadzenie firmy nie jest łatwe, a to tylko część twoich codziennych zmagań. Największą zmorą porządnych kierowców, którzy chcą zarobić na chleb i wykonać przy okazji trochę dobrej roboty jest monopolizujący rynek, zły koncern o bardzo sugestywnej nazwie The Corporation. Jako trucker będziesz miał w związku tym społeczną misję do spełnienia. Walczyć z systemem i nie pozwolić zająć wyzyskującej ludzi korporacji wszystkich szos i autostrad. Jeżeli boisz się, że dorobisz się przy tym aureoli nad głową to spokojnie – nie grozi ci to. Nie działasz charytatywnie i przy okazji rywalizowania z bezlitosnym koncernem sam wzbogacisz się dzięki swojej cięzkiej pracy.

W pojedynkę jednak długo nie pociągniesz. Będziesz potrzebował ludzi, którzy zasilą twój zespół i pomogą ci w wykonywaniu zleceń. Przez twoje wirtualne biurko przewiną się aplikacje różnych osobowości i prawdopodobnie każdy będzie chciał zrobić jak najlepsze wrażenie. Prawda jest jednak taka, że jako szef wszystkich szefów musisz mieć głowę na karku i intuicję do ludzi. Wybierz tych kandydatów, których mocne strony najlepiej sprostają twoim oczekiwaniom i których słabe strony nie przyczynią się do zrujnowania twojej firmy. Pokaż co potrafisz dając z siebie wszystko w każdej z 3-miesięcznych rund!

Strategia Truck Nation została przeznaczona do gry zarówno na urządzeniach mobilnych w środowisku Android lub iOS oraz na PC jako pozycja przeglądarkowa.