Opis gry Chaos Heroes Online

0
210
Rate this post

Przyłącz się do bitw jakich wcześniej nie doświadczyłeś w innych grach MOBA. Chaos Heroes Online oferuje szeroki wachlarz ciekawych bohaterów oraz takie indywidualne cechy, jak możliwość rozwoju postaci i zmieniania jej ekwipunku w samym sercu walk.

 

Chaos Heroes Online jest napakowaną akcją grą strategiczno-bitewną, w której w czasie rzeczywistym rozgrywają się emocjonujące potyczki pomiędzy dwoma 5 osobowymi drużynami graczy. Wraz ze swoimi towarzyszami staniecie na ubitej ziemi naprzeciw wrogiej grupy. Waszym celem będzie dotarcie do bazy przeciwnika i zrównanie jej z ziemią. W międzyczasie będziecie musieli się starać aby sami nie wpaść w zasadzkę i nie dać zniszczyć swojej własnej bazy.

Twój bohater posiadał będzie niepowtarzalne statystyki i umiejętności specjalne, które będą pomagały w zmaganiach na polu bitwy i determinowały jego rolę w drużynie. To właśnie współpraca drużynowa jest kluczowym elementem wygranej. Tylko dzięki niej uda się wam pokonać większe grupy przeciwników i mieć szansę na szybkie zakończenie danej potyczki z sukcesem.

Czym dalej zapuścisz się na terytorium wroga, tym dalej będziesz miał też do własnej bazy. Na szczęście dzięki temu że w każdym miejscu i czasie możesz zmienić swój ekwipunek nie będziesz już musiał jak w innych grach MOBA, wracać na miejsce startu, żeby coś w nim poprawić lub zabrać inne eliksiry. Wszystko masz zawsze pod ręką. Możliwość zmieniania ekwipunku i rozwijania postaci w trakcie walki, pozwoli ci cały czas być przygotowanym na każdy rozwój sytuacji. Pamietaj, że twoi oponenci będą mogli korzystać z podobnych sztuczek, tak więc przygotuj się na wiele niespodzianek na polu bitwy.

Chaos Heroes Online jest rozwinięciem koreańskiej wersji DotA Chaos, modyfikacji Warcrafta III, jednego z pierwszych tytułów z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Gra dostępna jest do ściągnięcia na komputery PC, a w Europie jej wydaniem zajmuje się doświadczona na rynku gier free-to-play Aeria Games.