Rozrywka motoryzacja i Hobby oraz rozrywka

0
312
Rate this post

 

Hobby oraz rozrywka i rozrywka motoryzacja

Motoryzacyjni hejterzy

Nie mogę się doczekać kiedy wreszcie zamontuję w moim samochodzie stożkowy filtr powietrza. Mam nadzieję że moc silnika poszybuje w górę a osiągi będą niesamowite. Koledzy z największego forum motoryzacyjnego studzą mój zapał, ale wiem że to dlatego że zazdroszczą mi odwagi.
Niestety użytkownicy portali internetowych z branży rozrywka motoryzacja to bardzo zawistne i duszne środowisko. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że zamiast hejtować innych mogliby w tym czasie zająć się sobą i na przykład wymienić choinkę zapachową na lusterku. Ja akurat mam mocny charakter, dlatego odważnie idę do przodu z moim projektem. Wprawdzie cała akcja jest dopiero w fazie planowania, ale te plany są bardzo ambitne. Nie śpieszy mi się, ponieważ czasowo utraciłem uprawnienia na prowadzenie pojazdów mechanicznych.
Zawiniło tutaj moje inne hobby oraz rozrywka a mianowicie wódka. Jednak nie tracę nadziei ponieważ kiedy odzyskam prawo jazdy, mój lanos będzie szybszy i piękniejszy niż kiedykolwiek. Wstanie z popiołów jak Feniks i będzie niepokonany jak Achilles.