Opis gry Divine Souls

0
205
Rate this post

Magia i technologia jeszcze nigdy nie współistniały tak blisko siebie. Jeżeli jesteś gotów na dynamiczną akcję i solidną dawkę pojedynków, to prawdopodobnie pozycja dla ciebie.

 

Divine Souls – pierwsze co o tej grze free-to-play na pewno warto wspomnieć to to, że wróg ściele się gęsto. Jak to w MOBA – a właśnie tak twórcy określają gatunek, do którego ma przynależeć produkcja Wicked Interactive Limited. Gra przeznaczona jest na PC i wymaga pobrania na dysk klienta. Do walki w królestwie Mado możesz przystąpić pod postacią jednego z 4 bohaterów. Każda z klas obdarzona została bardzo sugestywną nazwą, która ułatwi ci szybkie, intuicyjne podjęcie decyzji. Masz więc po prostu: Fightera, Slasher, Mage i Priesta. Fighter to zawodnik, którego nie chciałbyś spotkać nocą w ciemnym zaułku. Wybór walki bezpośredniej, ogromna siła i wysoka stamina to jego znaki rozpoznawcze. Slasher to bezlitosna zabójczyni, która z wrogiem rozprawi się w mgnieniu oka – inaczej mówiąc wysoki DPS. Specjalizacja Mage nie zaskakuje: walka na dystans, zaklęcia i czary. Niestety korzystanie z magii ma swoją cenę i jest nią w tym przypadku najsłabsza w porównaniu z innymi bohaterami rozgrywka przy bliskim kontakcie z przeciwnikiem. Jeżeli lubisz zaklęcia, uzdrawianie i bycie healerem w teamie – Priest jest stworzony dla ciebie.

Opcje gry? W zależności od nastroju i oczekiwań, możesz poruszać się w obrębie Divine Souls w różnych trybach rozgrywki. Walka ramię w ramię z przyjaciółmi, krwawa rywalizacja PvP, połączenie sił w zespole z inymi graczami. W trybie kampanii swoje mroczne sekrety odkryją przed tobą zarówno niebezpieczne lochy, jak i zdradliwe lokacje na otwartej przestrzeni. Z levelu na level będzie robiło się coraz trudniej ale i coraz ciekawiej. Kolejne questy będą stawiały przed tobą coraz bardziej wymagające wyzwania. Odkryjesz nowe rodzaje broni i szybko nauczysz się jak zrobić z nich użytek… Gigantyczne kreatury, przebiegli napastnicy i wrogie drużyny – czas się z nimi rozprawić!