Opis gry Unreal Tournament

0
244
Rate this post

Monster Kill! Headshot! Killing Spree! Tych okrzyków nie zapomni żaden zagorzały fan Unreal Tournament. Czy masz ochotę znów zatopić się w tym futurystycznym świecie i stoczyć kolejną morderczą walkę na arenie?

 

Już niebawem będziesz miał szansę aby powrócić do tej kultowej strzelanki FPS. A nawet wziąć czynny udział w jej powstawaniu. Po kilku latach ciszy, tytuł powraca w nowej, kompletnie darmowej odsłonie, która powstaje przy czynnym udziale fanów.

Przygotuj się na prowadzone z zawrotną prędkością szaleńcze walki i pojedynki. Nowa gra będzie sięgała prosto do prawdziwych źródeł tej serii z gatunku First-Person-Shooter, a rozgrywka będzie skupiona głównie na współzawodnictwie między graczami. Będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności z masami innych osób w tzw. Death Match, w których samotnie lub wraz z drużyną będziesz musiał po pierwsze przeżyć, po drugie zdobyć flagę w obozie przeciwnika, a po trzecie bronić własnej bazy przed jego zakusami. Tak więc wybierz swoją ulubioną postać i najbardziej odpowiadającą ci giwerę i ruszaj na arenę. Pod koniec każdej walki zostanie przedstawiony ranking, który pokaże, który z graczy był najskuteczniejszy i uzyskał najwyższy wynik.

Unreal Tournament, który powstaje zupełnie od podstaw na silniku Unreal 4 i tworzony jest przez graczy dla graczy, będzie grą nie tylko free-to-play, ale zupełnie darmową. Jedyny sklep jaki planowany jest w grze będzie formą wolnego rynku dostępnego dla wszystkich wydawców, twórców modyfikacji i artystów, którzy będą mogli w nim sprzedawać swoje dzieła. Zyski z tej sprzedaży będą dzielone pomiędzy developera w postaci Epic Games i prawowitych twórców dodatków, i w ten sposób planowane jest finansowanie rozwoju gry.