Opis gry XBlaster

0
165
Rate this post

Rozwal twoim robotem przeciwników na arenie. Wszystko w tej grze toczy się wokół trzymających w napięciu pojedynków z innymi graczami. Dzięki dobremu uzbrojeniu masz szanse na wygraną…

 

W grze przeglądarkowej XBlaster sterujesz twoim własnym robotem bojowym. Walczy on podobnie jak dawniej gladiatorzy na antycznych arenach starego Rzymu. Jednak akcja gry XBlaster toczy się w roku 2053, tak więc nie pokonasz twoich przeciwników używając miecza, za to możesz udowodnić swoje umiejętności bitewne za pomocą robota bojowego. Wygrywając trzymające w napięciu walki ulepszasz cechy charakteru twojego robota.

We wszechświecie gry XBlaster istnieje parę światów. Musisz się zdecydować na jeden z nich. W wybranym przez ciebie świecie walczysz z innymi graczami. Podczas turnieju możesz też przyjrzeć się robotom, ponieważ w turnieju biorą udział gracze ze wszystkich światów.

Bez odpowiedniego uzbrojenia masz raczej małe szanse na wygraną. Właśnie dlatego masz w grze XBlaster do dyspozycji mnóstwo systemów broni o różnych właściwościach. Wybierając potężną broń możesz całkowicie zniszczyć wrogie roboty. Aby twoja maszyna bojowa po stoczonej walce nadawała się nadal do użytku, powinieneś wybrać dodatkowo mocną tarczę ochronną oraz opancerzenie.

XBlaster jest grą akcji, w której walczysz wraz z twoim robotem bojowym. Odpowiednio wyposażając twoją bojową maszynę masz nawet szansę na wygraną. Lecz nie spuszczaj z oczy wrogich graczy, bo żaden z nich nie chce przegrać ani jednej walki. Czy jesteś już gotów na ten świat przyszłości pełen krwawych pojedynków i niebezpieczeństw?