Opis gry Galacthic Online

0
241
Rate this post

Rozpocznij wraz z twoim bohaterem trzymającą w napięciu przygodę science fiction i odkryj mroczną planetę. Jako elitarny wojownik zdobędziesz dominację w galaktyce!

 

Twoja bojowa przygoda toczy się na planecie Galacthic. Tutaj spotkasz licznych wojowników, którzy raczej nie są twoimi przyjaciółmi. Wraz z twoją drużyną pokazujesz na polu bitwy, co twój bohater potrafi. Zakończysz jedną bitwę zwycięsko, to pniesz się powoli w wojennym rankingu. To wzbudzi oczywiście złość wśród twoich wrogów.

W grze Galacthic Online musisz wybrać jedną z czterech klas. Rasa Marine posiada niesamowitą technologię kamuflującą. Używając tej technologii, przedstawiciele rasy Marine stają się niewidzialni. Rasa Guarg pochodzi z odległej galaktyki. Guarg jest rasą stworzeń posiadających mocne pancerze i potężne karabiny. Ninva odróżniają się natomiast od innych ras zdolnościami telekinetycznymi. Jako przedstawiciel rasy Kegar wcielisz się w rolę ogromnej postaci, która przedziera się przez zastępy wrogich bohaterów torując sobie drogę wielkim młotem.

Udając się twoim śmiałkiem do mrocznej krainy gry Galacthic Online, nastaw się na trzymające w napięciu bitwy. Stopniowo ulepszasz umiejętności twojego wojownika, dzięki temu staje się on coraz mocniejszy i silniejszy. Dzięki potężnemu atakowi młotem lub wywołując trzęsienie ziemi, zlikwidujesz jednego wroga za drugim.

W grze Galacthic Online wybierasz się twoim bohaterem na wielkie pola bitwy i toczysz z wrogiem emocjonujące starcia. Dzięki sprytnej taktyce i potężnemu atakowi pokonasz każdą wrogą postać.