Opis gry Dungeons and Dragons Online

0
257
Rate this post

Pełne akcji pojedynki przeciw potężnym potworom czekają na ciebie w ogromnym świecie fantasy. Stań do walki przeciwko złu i zyskaj sławę niepokonanego wojownika.

 

W grze z gatunku MMORPG Dungeons and Dragons Online wcielasz się w rolę dzielnego wojownika, który wyrusza na poszukiwanie przygody w fantastycznym świecie pełnym zarówno magii jak i czającego się w ukryciu zła. Czekają na ciebie nie tylko urozmaicone misje i niekończąca się przygoda, ale także bezlitosne kreatury, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć w walce na śmierć i życie.

W grze wybierasz z początku swojego bohatera spośród dostępnych klas postaci. Możesz wcielić się w nieustraszonego Wojownika, którego atutem jest siła i umiejętność bezkompromisowej walki wręcz z użyciem ciężkiego oręża. Możesz również spróbować swoich sił w grze fantasy wcielając się w Maga, którego mocną stroną jest zdolność miotania potężnymi zaklęciami.

W grze udajesz się w podróż po zakamarkach fantastycznego świata Dungeons and Dragons Online, miej cały czas oczy szeroko otwarte, bowiem za każdym rogiem czai się niebezpieczeństwo. W trakcie eksploracji ogromnego świata gry client możesz poprzez zaliczanie kolejnych misji ulepszać swoje umiejętności, by do kolejnej walki stanąć jeszcze silniejszym.

Prawdziwe wyzwanie w grze Dungeons and Dragons Online spotkasz w lochach gry, które zamieszkiwane są przez wyjątkowo złośliwe i potężne kreatury. Twoim zadaniem będzie zgładzenie ich, jednak musisz nastawić się na bezwzględną i wyczerpującą walkę. Lochy pełne są cennych skarbów, opłaca się więc podjąć wyzwanie w grze i zajrzeć do mrocznych lochów. O ile starczy ci odwagi.