Jeśli biegle władasz toporem a walki z potworami to dla ciebie chleb powszedni,wkrocz do świata Feo, przyłącz się do rasz ludzi lub magmarów i staw czoło siłom Chaosu.

 

W przeglądarkowej grze Legenda: Wojna Smoków znjadujesz się w magicznej krainie Feo. Grę rozpoczynasz od wybrania jednej ze zwaśnionych ras, które od niepamiętnych czasów prowadzą ze sobą zawzięte boje. Możesz więc wcielić się w przedstawiciela rasy Ludzi lub Magmarów. W grze nie brakuje okazji do doskonalenia umiejętności i superciosów prawdziwego wojownika, a do twojej dyspozycji są urozmaicone rodzaje broni i zbroi, dzięki którym staniesz się niepokonany.

W grze na przeglądarkę Legenda: Wojna Smoków na każdym kroku czają się przeciwnicy, tacy jak Oszalałe Psy, Ogniste Pająki i inne potwory. Obierz właściwą strategię i wspomóż swego bohatera eliksirem lub amuletem, a na pewno zwycięży. Podczas pełnych akcji pojedynków PvP, walk grupowych oraz chaotycznych do dyspozycji masz nieprzebraną ilość chwytów i ciosów specjalnych, takich jak na przykład cios łamignata.

Gra browserowa Legenda: Wojna Smoków nie zna ograniczeń: na każdym etapie możesz zmieniać właściwości swojej postaci oraz dalej ją kształcić. ty decydujesz, czy twój bohater zdobędzie licencję alchemika, włamywacza czy kata, a dźwięk jego imienia będzie przyprawiał przeciwników o gęsią skórkę. Twoją pozycję w świecie Feo umocnią również zebrane punkty doświadczenia, a także uzyskane wpływy i błogosławieństwa.

Równie niebezpieczna co fascynująca kraina Feo nigdy nie śpi. Ekscytujące questy i zadania są źródłem umiejętności i innych nagród, które wzmocnią twojego bohatera w dalszej walce. Z każdym poziomem wzrastają nie tylko twoje zdolności lecz także siła przeciwnika. Zwieńczeniem walki jest zwyciężenie sił Chaosu. Jednak to, czy zwycięży biały smok Erifarius czy czarny Striagorn zależy głównie od tego, po której stronie staniesz do walki w przeglądarkowej grze Legenda: Wojna Smoków!