Opis gry Vindictus

0
251
Rate this post

Niszczycielska siła twojego miecza sieje postrach wśród zastępów przeciwnika. W fantastycznym świecie gry pełnym przerażających kreatur nie ma miejsca na dyplomację, tu panuje prawo pięści.

 

Wkraczając do pełnej akcji gry Vindictus możesz spokojnie zapomnieć wszystko, co do tej pory wiesz o darmowych grach. Tutaj znikają wszelkie ograniczenia. Interaktywna gra pozwala ci niszczyć dowolne objety, zakuwać w kajdany wrogów oraz przebijać włócznią zbroje przeciwnika.

W naszpikowanej akcją grze client Vindictus jako wojownik masz jeden cel: uwolnić fantastyczną krainę spod władania przerażających potworów i wkroczyć do rajskiego świata Erinn. W grze tworzysz swojego bohatera spośród dwóch możliwości: Wojownika Lann, który biegle włada dwoma mieczami na raz, oraz jest wyjątkowo silny w ataku, lub Fiony, która oprócz broni dysponuje również silną tarczą, przez co jest skuteczna w defensywie.

Wraz ze swoim bohaterem przemierzasz mroczne lochy gry client Vindictus zbierając po drodze różnorodne przedmioty wzmacniające twoją niszczycielską siłę. Dzięki nim będziesz mógł wzbogacić inwentarz twojego uzbrojenia. Możesz również dowolnie zmieniać ich właściwości tworząc indywidualne uzbrojenie potężnego wojownika.

Możesz również tworzyć silne grupy wraz z innymi użytkownikami gry Vindictus, aby razem skuteczniej walczyć z hordami krwiożerczych kreatur. Montsrualne pająki i jaszczurki mogą bowiem sprawić nie mała trudu pojedynczemu graczowi. W wirtualnym świecie gry client Vindictus panoszą się również watahy wilków i nieumarłych, miej więc oczy szeroko otwarte i nie pozwól, by cię pokonały.

Vindictus to gra dla wszystkich o wyjątkowo mocnych nerwach, jest ona równie brutalna i dynamiczna jak i wciagająca. Trup ściele się gęsto, a z otwartych ran przeciwnika leje się krew. Dzięki urozmaiconym interaktywnym opcjom możesz burzyć budynki i używać leżących ruin jako broni. Na broń równie dobrze nadają się szczątki pokonanego wroga…