Opis gry Warface

0
185
Rate this post

W niesamowitej strzelance będziesz miał możliwość odwiedzenia najbardziej przerażających miejsc na ziemi. Trzymaj więc palec na spuście, nigdy nie wiesz bowiem, kiedy będziesz musiał strzelić.

 

MMOFPS Warface oferuje ci wyjątkowo wymagający system questów i misji, a wszystko to okraszone niesamowitą grafiką. W tej darmowej grze client masz niesamowicie realistyczne pola bitwy, na których niejednokrotnie będziesz poddany próbie siły i wytrzymałości psychicznej. Wróg czai się wszędzie.

Akcja gry free-2-play Warface ma miejsce w roku 2023, przyszłość jednak nie wygląda różowo, jakbyś sobie tego życzył. Wcielasz się bowiem w postać żołnierza, który stacza walkę z bezwzględnymi firmami, pragnącymi przejąć władzę nad światem. W Warface znajdujesz się więc w epicentrum krwawego konfliktu. Na szczęście u twego boku stoją wierni kompani, z którymi łatwiej będziesz mógł przetrwać ten ciężki czas.

W grze client Warface będziesz mógł łączyć się w grupy z innymi użytkownikami. Jest to zdecydowana zaleta zważywszy na fakt, że przeciwnik jest w przeważającej większości liczebnej. Wraz z twoimi towarzyszami będziesz miał więc gwarancję, że zawsze ktoś cię osłania. Jeśli zapragniesz starcia z innymi graczami, możesz w dowolnej chwili zrezygnować z komputerowych przeciwników i przełączyć się na modus PvP. W grze masz też opcję Online-Multiplayer-Part, w której nie zaznasz zapewne chwili spoczynku.

Darmowa strzelanka Warface gwarantuje niezapomniane przeżycia oraz pełne akcji strzelaniny przy użyciu zaawansowanych technologicznie rodzajów broni. Zajrzyj więc do gry, w której nawet na chwilę nie możesz zwolnić uścisku na swej broni.