Opis gry DDTank

0
189
Rate this post

Chwyć broń i wyceluj. Tylko dokładność może cię uratować. W tej grze na przeglądarkę może i grafika jest wyjątkowo kolorowa, ale wyzwania i pojedynki są jak najbardziej poważne.

 

W przeglądarkowej grze DDTank indywidualnie wybierasz swojego bohatera i kształtujesz jego wygląd oraz wyposażasz go w broń o wielkiej sile rażenia. Następnie udajesz się na pełne akcji pojedynki z innymi graczami. Sam decydujesz, czy walczysz ramię w ramię ze swoimi przyjaciółmi, czy też przeciwko im.

Im więcej zwycięskich walk zaliczysz w grze browserowej DDTank, tym szybciej będzie rosło twoje doświadczenie z co za tym idzie, będziesz szybciej piął się po szczeblach poziomów w grze. Na początku każdej rundy wyszukujesz dla siebie przeciwnika oraz wybierasz broń, której użyjesz w walce. Na każdym placu boju czekają na ciebie liczne wyzwania i coraz silniejsi przeciwnicy. Czasami twój przeciwnik będzie skrywał się za jakąś przeszkodą, którą musisz najpierw zniszczyć, aby dobrać się wrogowi do skóry.

Podczas każdego pojedynku w grze na przeglądarkę DDTank decydujesz o właściwej sile i kącie strzału tak, aby jak najdokładniej i najbardziej dotkliwie ranić przeciwnika. Uważaj jednak, aby nie zbliżyć się zanadto do niego, możesz wówczas ranić sam siebie. Broń jest również różnorodna, jako aminucja posłuży ci nie tylko klasyczna broń palna, ale również gwiazdki ninja, pomidory a nawet…przepychaczka klozetowa.

W DDTank masz również do dyspozycji sklep, w którym znajdziesz różnorodne itemy i wyposażenie, dzięki którym twój bohater wzmocni swoją siłę rażenia. Sklep oferuje ci także różnorodne rodzaje broni, dzięki którym twój atak będzie jeszcze silniejszy. Jeśli chcesz nadać swojej postaci indywidualny wygląd, w sklepiku znajdziesz również zwariowane kapelusze, outfity oraz biżuterię.

Kolorowa strzelanka DDTank oferuje ci liczne pełne akcji zadania, których się możesz podjąć, a w nagrodę otrzymasz punkty doświadczenia i monety, za które możesz później zaszaleć w wirtualnym sklepie.