Opis gry Jumping Horses Champions

0
222
Rate this post

Szukasz interesującej gry o koniach? Co powiesz na połączenie symulatora jazdy konnej z managerem zarządzania stadniną i zręcznościówką w jednym? Przed tobą darmowy tytuł całkowicie poświęcony tematyce jeździectwa i skoków przez przeszkody.

 

Jeszcze tylko jeden download i dołączysz do zacnego grona wytrwanych koniarzy. Dzięki wydanej na urządzenia mobilne grze free-to-play Jumping Horses Champions możesz oddać się swojej pasji i pysznie bawić podczas uczestniczenia w konkursach skoków. Tytuł nie jest typową symulacją opieki nad wierzchowcem. W związanej ze środowiskiem turniejów jeździeckich grze czekają cię rozmaite zadania, jakim w prawdziwym życiu musi sprostać profesjonalny zawodnik i właściciel stadniny.

Twórcy Jumping Horses Champions postarali się sprostać wymaganiom nawet nieco bardziej wymagających graczy. Oprócz porządnej grafiki 3D, gra ma do zaoferowania wiele minut angażującej rozgrywki i sporo smaczków, które mogą spodobać się miłośnikom koni i fanom jazdy konnej. Zanim przystąpisz do walk o puchar mistrzowski, możesz do woli przyglądać się wystawionym przez hodowców na sprzedaż koniom i wypatrywać wśród nich kandydatów na championa. Łącznie o zdobycie szansy na zasilenie twojej stadniny będzie ze sobą konkurować aż 90 unikalnych koni. Zdobycie i utrzymanie takiego pięknego, rasowego zwierzaka to jednak duże wyzwanie dla kieszeni i portfela. Kontrolowanie stanu konta i umiejętne zarządzanie pieniędzmi jest jednym z istotnych elementów gry. Jeżeli z jakichś przyczyn uznasz, że najlepszym rozwiązaniem dla konia lub twojego interesu (na przykład żeby nie zbankrutować) jest odsprzedanie jednego ze swoich rumaków, to nie martw się – masz również taką możliwość.

Kiedy zorientujesz się już trochę w mechanizmach prowadzenia stadniny i wyboru wierzchowców, najwyższy czas na ruch, sport i inny rodzaj zabawy. Pora na rozbudowany element zręcznościowy Jumping Horses Champions. Na dostępnych w grze parkurach może mieć miejsce nawet 6 różnych konkursów w skokach przez przeszkody i w każdym z nich ty i twój rumak będziecie walczyć o inny rodzaj nagród. W tej dyscyplinie liczy się przede wszystkim refleks, szybkie reakcje i dobra współpraca. Gra wymaga posiadania tabletu lub smartfona z systemem Android albo iOS.