Opis gry Imperion

0
195
Rate this post

Skolonizuj dalekie zakątki kosmosu i daj początek nowej, jeszcze nieznanej erze. W grze strategicznej wydawcy TravianGames czeka na ciebie we wszechświecie wielka przygoda.

 

Gra strategiczna Imperion fascynuje swoją szczegółową grafiką, przejrzystym oraz łatwym w obsłudze interfejsem. W grze na przeglądarkę Imperion masz do wyboru trzy rasy: Terran, Titan i Xen. Rasa Terran jest uważana za wytrzymałą oraz zdolną do przystosowania się do różnych sytuacji. Rasa Titan koncentruje się bardziej na postępie technologicznym i wyspecjalizowała się w defensywie. Natomiast szybkie rozmnażanie się oraz działanie w gromadzie są głównymi cechami rasy Xen.

Wybrałeś już jedną z ras w grze Imperion, to nastaw się na urozmaiconą przygodę! Dzięki przemyślanej i sprytnej strategii poprowadzisz toją rasę do zwycięstwa.

Spraw, abyś miał wystarczającą ilość metalu, deuteru i kryształu w zapasie. Pamiętaj, że wydobycie cennych surowców jest w grze strategicznej Imperion jednym z twoich głównych zadań. Dzięki surowcom możesz wybudować ważne budynki, które są ci między innymi potrzebne do podbijania innych planet.

Udowodnij w grze na przeglądarkę Imperion twoje umiejętności strategiczne i spraw, abyś był silnym oraz potężnym przedstawicielem twojej wybranej rasy. Nie raz będziesz musiał stawić czoła skomplikowanym wyzwaniom.