Opis gry World of Mercenaries

0
194
Rate this post

Zapierające dech w piersiach strzelaniny staną się twoim chlebem powszednim, jeśli odważysz się wkroczyć do gry. Pierwszoosobowa strzelanka powstała przy udziale zagorzałych fanów tego gatunku.

 

Gra online z gatunku FPS przeniesie cię do wirtualnej rzeczywistości, w której musisz mieć palec ciągle na spuście. Dynamiczne strzelaniny i ciągły dopływ adrenaliny sprawią, że nie znajdziesz chwili na nudę. World of Mercenaries jest darmową grą, która łączy w sobie najlepsze elementy shooterów, w które miałeś do tej pory przyjemność grać.

Operająca się na systemie skilli pierwszoosobowa strzelanka World of Mercenaries powstała przy udziale najbardziej oddanych temu gatunkowi gier fanów, a wszystkie funkcje zostały w niej przemyślane właśnie dla fanatyków gier FPS. Dodatkową zaletę gry stanowi grafika opierająca się na silniku Unreal Engine 3, co gwarantuje niezapomniane optyczne wrażenia i oddane ze szczegółami realia wirtualnego świata.

Shooter Free-2-Play World of Mercenaries opiera się na systemie skilli, musisz więc cały czas rozwijać umiejętności twojego bohatera, oraz stwarzać dla niego okazje do ulepszania jego zdolności. Konkurencja nie śpi, aby osiągać zamierzone cele duży nacisk kładziony jest w grze World of Mercenaries na pracę zespołową. Staniesz się więc nieocenionym elementem grupy, z którą wspólnie będziesz przemierzał niebezpieczne zakątki wirtualnego świata gry.

Obok zachowanej z detalami grafiki w grze FPS World of Mercenaries znajdziesz również broń, którą możesz dowolnie kształtować. W zależności od twojego postępu w grze będą się przed tobą otwierały kolejne możliwości do samodzielnego kreowania własnych śmiercionośnych rodzajów broni. Elementy wyposażenia oraz sama wybuchowa broń mogą być także ulepszane, jak również możesz w każdej chwili zdobywać kolejne elementy ekwipunku, które sprawią, że staniesz się niepokonany w grze World of Mercenaries.