Opis gry This Means War

0
170
Rate this post

Zasoby do zdobycia, nowe możliwości terytorialne i nienasycony apetyt na władzę… Wiesz co to może oznaczać? Wojnę! Stań na czele armii i pokaż wrogom co znaczy ekspansja przez duże „e”!

 

Wyciągnij z kieszeni iPhona i przygotuj się psychicznie, bo przed tobą duża dawka rywalizacji z czołgami w tle. Wojenna gra strategiczna This Means War pozwoli ci stanąć na czele armii i poprowadzić oddziały wyszkolonych żołnierzy do bezlitosnej walki o zwycięstwo. Nieważne jak zbrojny konflikt, którego jesteś głównym bohaterem wygląda w ocenie innych. Tutaj liczy się tylko twoja perspektywa. Świat brutalnej konkurencji i krwawych potyczek widziany w rzucie full-spectrum. Całkiem dobrze się składa, bo podobno walka na ekranie smartfona potrafi czasami uspokoić lepiej niż folia bąbelkowa. W This Means War żeby przetrwać będziesz musiał szybko nauczyć się jak pociągać za odpowiednie sznurki. Do twoich codziennych zadań będzie należało między innymi dbanie o zabezpieczenie bazy i… uczynienie z niej śmiertelnie niebezpiecznej pułapki w którą będziesz próbował zwabić swoich zaślepionych rządzą wygranej przeciwników.

Żeby osiągnąć sukces, będziesz musiał przygotować swoje wojsko również do zintensyfikowanego ataku… Punkt zapalny konfliktu znajdzie się dokładnie tam, gdzie sam go wyznaczysz. Niech w ruch pójdą działa pancerne, bomby, miny, wyrzutnie rakietowe – wszystko co trafi w twoje ręce, jest bronią i pozwoli rozpocząć na polu bitwy prawdziwy taniec śmierci pomiędzy dwoma armiami. Dodatkowym smaczkiem w grze jest możliwość grania w trybie PvP z własnymi przyjaciółmi. Mała poprawka: przeciwko swoim przyjaciołom! Powiedz, że to nie kuszące – wirtualnie pokazać dobrze znanym i lubianym osobom gdzie raki zimują i kto tu jest mistrzem strategii. Jedni lubią bawić się w dom, inni w wojnę – tak to już jest. Czy jesteś gotów, żeby odkryć w sobie wirtuoza zbrodni i zniszczenia?

This Means War jest mobilną grą free-to-play, którą możesz odpalić w systemie iOS 7.0 lub nowszym. Jest zoptymalizowana pod iPhone 5.