Opis gry Castle Clash

0
230
Rate this post

Zostań władcą potężnej warowni, którą sam zaprojektujesz i wybudujesz. Czeka na ciebie wiele wyzwań. Rekrutuj nowe jednostki, rozwijaj swoich herosów i wysyłaj ich na wyprawy łupieżcze po okolicznych zamkach i niebezpiecznych podziemiach.

 

Castle Clash to gra strategiczna, która zadowoli różne typy graczy. Znajdzie się coś dla lubiących RTS z ich błyskawiczną rozgrywką na żywo, coś dla fanów gier przygodowych w których można rozwijać i ulepszać swoich bohaterów, a także coś dla fanów budowania miast i stawiania fortyfikacji spod znaku tower defense. Spróbuj zbudować idealną fortecę, której obrona najpierw zmyli przeciwnika, a potem zmiecie go z powierzchni ziemi. Najważniejszą częścią twojej fortecy jest twój ratusz. Rozwijając go na wyższe poziomy będziesz mógł budować nowe struktury w mieście i powiększać ich możliwości. Drugim ważnym elementem są skarbce, w których składował będziesz zdobyte i wyprodukowane złoto i manę. Infrastrukturę obronną stanowią mury, kilka rodzajów wież obronnych oraz pułapki. Natomiast siłę żywą będziesz mógł przywołać korzystając z koszar lub ołtarzy bohaterów.

W Castle Clash występują 4 rodzaje wojska, które można ulepszać aż do 3 poziomu. Są to walczący wręcz silni wojownicy i ogry, oddziały strzelające jak centaury i krasnoludzcy strzelcy, jednostki magiczne z latającymi gryfonami i smokami oraz niszczycielskie, jak na przykład drzewce i golemy. Ponadto możesz prowadzić do bitwy także różnych bohaterów, których będziesz mógł odblokować podczas gry, a następnie szkolić i rozwijać na wyższe poziomy. Twoją armię, w zależności od sytuacji i stylu gry, będziesz mógł złożyć z mieszanki różnych rodzajów wojska i bohaterów, albo wybierając tylko jednych z nich.

Dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android strategia Castle Clash oferuje kilka typów gry. Będziesz mógł między innymi zdobywać warownie innych graczy, próbować swoich sił przeciwko specjalnie przygotowanym podziemiom, a także sprawdzać wartości obronne swojego zamku przeciwko falom atakujących potworów. Dołącz do gry i sprawdź swoje strategiczne umiejętności w globalnych rankingach razem z innymi graczami na całym świecie.