Opis gry Total Domination

0
169
Rate this post

Ziemia została zniszczona nuklearną wojną, a prawie cała cywilizacja uległa unicestwieniu. Na podzielonych na sektory pustkowiach toczą się nieprzerwane potyczki pomiędzy pozostałymi przy życiu ludźmi. Czy jesteś gotowy dołączyć do walki o dominację?

 

Wejdź w rolę dowódcy bazy wojskowej i zbuduj militarną potęgę, z którą inni będą musieli się liczyć. Total Domination jest strategiczną grą na przeglądarki rozgrywającą się w czasie rzeczywistym, w której celem jest zdobycie władzy i bogactwa. Z początku dość skromną bazę będziesz mógł z czasem rozbudować, tworząc z niej oparcie twoich zbrojnych wypraw. Rozwijając nowe technologie i szkoląc coraz silniejsze jednostki będziesz mógł zajmować kolejne regiony i kluczowe punkty na mapie, które zapewnią ci surowce do dalszego rozwoju w tym postapokaliptycznym świecie. Pamiętaj, że inni gracze dążą do tych samych celów co ty, tak więc nie okazuj słabości i korzystaj ze wszystkich możliwości jakie pozwolą ci zyskać nad nimi przewagę

W Total Domination fani PvP będą mieli dla siebie miejsce do popisu. Akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym i pełna jest intensywnych potyczek z otaczającymi cię dowódcami. Będziesz potrzebował bronić swojej bazy i postawionych w niej struktur militarnych wykorzystując zdobyte wcześniej surowce i wyszkolone przez ciebie zróżnicowane jednostki. Planuj rozbudowę swojej bazy i wszelkie ruchy na mapie tak, aby nie okazać odrobiny słabości. Każde fałszywe posunięcie może zostać wykorzystane przez twoich przeciwników.

Pomimo tego, że świat Total Domination został prawie doszczętnie zniszczony przez nuklearną zagładę, myśl technologiczna przetrwała i odgrywa bardzo ważną rolę w grze. Rozwijając kolejne poziomy swoich budynków badawczych będziesz w stanie korzystać z bardziej zaawansowanych technologii i sprawniejszych jednostek, które zapewnią ci strategiczną przewagę nad twoimi przeciwnikami.

Pokaż więc kto jest najsilniejszy w tym brutalnym świecie i pokonaj wszystkich, którzy spróbują stanąć ci na drodze. Zbierz najlepsze jednostki i ruszaj do boju. W tej strategicznej grze na przeglądarki jedyną drogą do zwycięstwa jest totalna dominacja!