Opis gry Arena of Fate

0
249
Rate this post

Wyobraź sobie Joannę d’Arc, która bije Frankensteina. Albo Czerwonego Kapturka, który bezlitośnie okłada Kubę Rozpruwacza. Właśnie takie epickie walki pomiędzy słynnymi postaciami będziesz mógł stoczyć w wydanej przez Crytek grze online, Arena of Fate.

 

Studio Crytek stoi za takimi hitami jak darmowy first-person-shooter Warface, taktyczną grą mobilną The Collectables, czy słynną serią gier akcji Crysis. Teraz swoje siły skierował na grę MMO, Arena of Fate. W tej grze z gatunku bijatyk będziesz mógł toczyć zawzięte pojedynki na arenach pozwalających na wspólną zabawę grup 5 na 5 graczy.

Nie jest to typowa gra z typowymi bohaterami i klasami do wyboru. Nie spotkasz tu orków, krasnoludów czy elfów. Nie będziesz się musiał zastanawiać czy zagrasz wojownikiem, uzdrowicielem czy paladynem. Do twojej dyspozycji będą naprawdę niepowtarzalne postaci fantastyczne i realne, które znamy z naszej kultury i historii. Naprzeciw siebie staną Joanna d’Arc, Kuba Rozpruwacz, Czerwony Kapturek czy Baron Münchhausen, a to jedynie część z tych osobistości do wyboru. Jednocześnie twórcy gry zapowiadają ścisłą współpracę ze społecznością graczy, więc możemy spodziewać się nowych bohaterów, których zaproponują użytkownicy. Szczerze mówiąc też byśmy chcieli zobaczyć jak by się sprawdziła Jagienka z Krzyżaków w walce ze Śpiącą Królewną…

Połączenie znanych postaci ze świata książek i filmów z realnymi historycznymi bohaterami w walkach na jednej arenie jest naprawdę świetnym pomysłem. Każdy znajdzie w tej menażerii swojego ulubieńca z jego własną historią, umiejętnościami i specyficznym sposobem walki. W starciach możesz się więc spodziewać ostrzału z działa przez Barona Münchhausena, lub ostrych narzędzi w rękach Kuby Rozpruwacza. Każda z postaci będzie wymagała innej taktyki, a możliwość grania w 5 osobowych drużynach pozwoli na ciekawe łączenie umiejętności różnych postaci i opracowywanie wspólnej strategii, pozwalającej wygrać nawet najtrudniejsze walki. Dobra współpraca będzie podstawą zwycięstwa na arenie.

Arena of Fate to pełna akcji rozgrywka na arenie pomiędzy znanymi fantastycznymi i historycznymi osobowościami, pośród których na pewno znajdziesz swojego ulubieńca do bitki. Wybierz więc swoją postać i ruszaj do morderczej walki na arenie w tej grze MMO od Crytek.