Opis gry Therian Saga

0
220
Rate this post

Stwórz nową historię kontynentu, który przez 700 lat musiał czekać na swojego bohatera. Walcz, odkrywaj nowe terytoria, zdobywaj skarby i wskaż avatarowi drogę do zwycięstwa. Ktoś musi zgładzić smoki i ochronić ludzi przed złem.

 

Therian Saga to przeglądarkowe RPG free-to-play, w którym staniesz u prógu nowej cywilizacji. Cywilizacji, którą własnoręcznie i według swojego uznania odbudujesz na opuszczonym od setek lat, tajemniczym kontynencie Myriaden. Wizja stworzenia nowego świata brzmi ekscytująco? To tylko jeden z rodzajów wyzwań, które czekają cię w tej wydanej przez Gameforge grze fantasy.

RPG Therian Saga w rozgrywce łączy różne rodzaje aktywności. Żeby odnosić sukcesy w tej grze, będziesz musiał stać się bohaterem nowego generacji ekspertem w dziedzinie multitaskingu. Kiedyś wystarczyło narzucić zbroję, pomachać mieczem i punkty XP zdobywały się same. Nie tym razem! W tej grze na twojej postaci spoczywa o wiele większa odpowiedzialność i to może właśnie w tym tkwi sekret jej atrakcyjności. Oprócz pojedynków z niezwykłymi stworzeniami (które czasem będziesz mógł nawet oswoić), podejmowania questów i odkrywania tajemnic lasu i lochów, będziesz używać surowców do wytwarzania najprzeróżniejszych obiektów. Od strony graficznej Therian Saga prezentuje się klasycznie. Masz kartę świata, planszę, panele zarządzania. Prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy, kiedy okazuje się, że jesteś właściwie managerem stworzonego przez siebie herosa! Żeby wykonywać misje, nie musisz prowadzić postaci za ręke przez te wszystkie niebezpieczne lokacje. Kiedy chcesz wyjść z domu i zająć się prawdziwym życiem, możesz zostawić bohaterowi po prostu listę sprawunków do załatwienia. Kiedy wrócisz i ponownie usiądziesz przed ekranem swojego PC-ta, zobaczysz jak postać poradziła sobie ze zleconymi zadaniami.

Wydawca, który zajął się Therian Saga i, którego być może dobrze już znasz, ma na swoim koncie takie grywalne tytuły jak Goblin Keeper, Aion, OGame czy nawet lubianego przez wiele osób, przeglądarkowego weterana Bitefight. Czy to już obietnica grywalności? Na pewno dobre referencje!