Opis gry Soul Collector

0
157
Rate this post

Zbieraj karty, zbieraj dusze. Staw się wyzwaniom tej urozmaiconej gry karcianej…

 

W grach karcianych zazwyczaj grasz na zmianę. Raz ty, raz przeciwnik. Kolejność ta jest integralną częścią tego rodzaju gier – nie ważne, czy grywasz w świecie realnym czy wirtualnym. Zdolności taktyczne są zawsze wielkim plusem, niemniej ale odrobina szczęścia może zadecydować nad zwycięstwem.

Soul Collector jest darmową grą karcianą. Hybrydą, która jest naszpikowana zarówno elementami gier strategicznych, jak i roleplejowych – a ponadto przewraca prawie wszystkie dotychczas znane reguły tych wspomnianych gatunków do góry nogami. W Soul Collector czeka na ciebie trójwymiarowy świat fantasy, w którym wszystkie starcia zostają rozstrzygnięte w czasie rzeczywistym. Umożliwia to tak zwany Active Time System, przypominający system bitewny takich gier jak Final Fantasy. Każdy uczestnik walki wybiera w krótkiej ramie czasowej, jak będzie wyglądać jego następna akcja, która następnie zostanie wykonana po upływie czasu. Za pomocą tego systemu wszystko rozgrywa się bez ograniczeń rundowych – posiadasz wystarczająco dodatkowego czasu, aby planować swój kolejny ruch lub odpowiednio zareagować na zagrane karty przeciwnika.

Różne tryby gry dadzą tobie wystarczająco możliwości, aby udowodnić, że jesteś sprytnym mistrzem kart, który znakomicie włada swoją talią. W trybie powieściowym (story mode) wyruszasz w postaci bohatera w podróż pełną przygód. Staw czoło wymagającym wyzwaniom w trybie misji (mission mode), aby odblokować nowe karty, upgrady kart oraz nowe, potężniejsze kombinacje kart. Lub pojedynkuj się ze znajomymi w trybie PvP. Soul Collector jest przede wszystkim kolekcjonerską grą karcianą. Twoja kolekcja przerażających stworzeń oraz imponujących zaklęć rośnie z każdą wygraną partią – podobnie, jak twoje doświadczenie jako kolekcjoner dusz. Stopniowo urozmaicasz repertuar twoich możliwości i punktujesz coraz sprytniejszymi oraz ciężej do przejrzenia kombinacjami kart.

Soul Collector jest wieloplatformowym tytułem, który jest również dostępny w wersji mobilnej dla iPhone’a oraz iPada.