Opis gry Supersoldier

0
197
Rate this post

Jeśli marzy ci się kariera zawodowego żołnierza Wojska Polskiego już teraz masz szansę sprawdzić, czy spełniasz wymogi. Szkolenia strzeleckie i nauka przetrwania uczynią z ciebie żołnierza wyborowego.

 

W przeglądarkowej grze Supersoldier wcielasz się w rolę kota, czyli rekruta marzącego o karierze zawodowego żołnierza w służbie Rzeczpospolitej Polskiej. Jak na kota przystało, jesteś zupełnym żółtodziobem, ale pilnie się uczysz. Na rozgrzewkę czekają liczne szkolenia i nauka przetrwania. W efekcie na polu bitwy pozostaną najwytrwalsi, którzy najszybciej opanują sztukę składania broni, musztry oraz kolektywnych pryszniców.

Darmowa gra na przeglądarkę Supersoldier trenuje wyłącznie najlepszych spośród najlepszych. A do takich będziesz się mógł zaliczać, jeśli z sukcesem ukończysz szkolenie na wartownika, szkółmę marszu lub też szkolenie walki pod ostrzałem czy plądrowania. Także sztuka kamulflażu jest wliczona w przygodę w przeglądarkowej grze Supersoldier, bowiem na polu bitwy lepiej pozostać niewidocznym. Jak każdy żołnierz musisz również odbywać służby, zarabiając w ten sposób punkty, które następnie będziesz mógł zainwestować w dodatkowe szkolenia czy wyposażenie. Im więcej szkoleń zaliczysz, tym więcej patek oraz oderów znajdzie się na twoim żołnierskim mundurze.

Jak we wszystkich koszarach również w grze przeglądarkowej Supersoldier będziesz musiał niejednokrotnie stawić czoła innym żołnierzom. Tutaj walki pomiędzy rekrutami są na porządku dziennym i tylko najsilniejsi wyjdą z nich bez szwanku. Im więcej punktów wytrzymałości i morali znajdzie się na twoim koncie, tym szybciej znikniesz z listy żółtodziobów, których można zaatakować.

Supersoldier przygotuje cię na to, co spotka cię w prawdziwym życiu, jeśli masz ambicje stać się wykwalifikowanym żołnierzem Wojska Polskiego. W tej grze browserowej masz szansę poznania od podszewki życia żołnierskiego i wszelkich jego tajemnic. Zaliczaj więc kolejne szkolenia, ucz się sztuki strzelania i musztry, aby zdobyć jak najwięcej orderów i awansować na prawdziwego żołnierza gry przeglądarkowej Supersoldier.