Opis gry Stormfall: Age of War

0
212
Rate this post

Jako Lord Stormfall będziesz musiał krok za krokiem rozbudować swój zamek tworząc z niego potężną twierdzę, która będzie siała postrach wśród okolicznych sąsiadów, broniąc jednocześnie twoich poddanych przed łupieżczymi zakusami rywali.

 

Twój zamek będzie sercem twojej rosnącej potęgi. To w nim będzie rodziła się twoja armia i tu będziesz zdobywał wiedzę i surowce, które pozwolą ci na ekspansję. W którą stronę zdecydujesz się rozwinąć, ulepszyć i dopasować swoją fortecę, będzie zależało tylko od ciebie i od strategii jaką obierzesz w drodze do zwycięstwa w Stormfall: Age of War.

Odzyskaj zapomnianą wiedzę poprzez odczytywanie starych zwojów. W czasach świetności magowie i skrybowie posiadali ogromną wiedzę, która niestety została utracona. Będziesz teraz powoli odkrywał ją na nowo zbierając i łącząc informacje zawarte we fragmentach starożytnych manuskryptów. Każdego dnia twój nadworny skryba będzie odczytywał jeden ze zwojów dając ci kawałek tajemnej wiedzy. Dodatkowe zwoje będziesz mógł też zdobywać poprzez handel z innymi graczami. Odkryta przez ciebie wiedza pozwoli ci na budowanie zaawansowanych konstrukcji, rekrutację silniejszych jednostek, czy też da władzę na przerażającymi, mitycznymi bestiami, które będziesz mógł posłać przeciw swoim oponentom.

Rozmyślnie zarządzaj zasobami. Utrzymanie machiny wojennej w ruchu, będzie wymagało kupy złota, żelaza i jedzenia. Na początku gry twój zamek będzie potrzebował gospodarstw, domów i kopalni, które zapewnią podstawowe źródło surowców. Z biegiem czasu będziesz rozwijał swoją wiedzę techniczną co pozwoli ci ulepszać stare i tworzyć nowe budynki, zwiększając twoje dochody. Pamiętaj też, aby zapewnić odpowiednie miejsce do składowania twoich zasobów. Tworzenie odpowiednich zapasów zapewni ci niezależność i bezpieczeństwo w tych nieprzychylnych czasach. Może i duża armia wymaga odpowiedniej ilości jedzenia i złota aby ją utrzymać, ale w zamian pozwala na zapełnienie twojego skarbca cennymi zdobyczami z łupieżczych wypraw.

Przemyślana taktyka będzie miała kluczowy wpływ na możliwość osiągnięcia sukcesu w tej darmowej grze strategicznej. Podbijaj słabszych przeciwników i dołączaj do silniejszych, tworząc potężne gildie, a niebawem otworzy się przed tobą możliwość zdobycia tronu Stormfall.