Opis gry Castle of Heroes

0
163
Rate this post

Walcz dla twojego królestwa! Wciel się w rolę dzielnego bohatera i podejmij liczne ryzykowne wyzwania. Odkryj fantastyczny świat pełen niebezpieczeństw…

 

Gra strategiczna Castle of Heroes porwie cię w niezwykły, fantastyczny świat. Wraz z twoim bohaterem jesteś odpowiedzialny za los twojego królestwa. Najpierw musisz jednak wybrać jedną z ras. Masz do wyboru rasę ludzi, elfów, orków oraz nieumarłych.

Następnie bierzesz się za wybudowanie własnego zamku. W trakcie gry Castle of Heroes rozbudowujesz twój zamek oraz rozszerzasz własne terytorium. Tylko w ten sposób możesz się później troszczyć o nowe jednostki i bohaterów oraz rozwijać ich zdolności. Dzięki sprytnej strategii i przy odrobinie szczęścia zostaniesz dzielnym i sławnym władcą.

Stwórz możliwie najpotężniejszą armię, abyś mógł pokonać nawet bardzo groźnych wrogów. Twoi bohaterowie przejmują role generałów. Dzięki nim możesz odkrywać nieznane okolice w pobliżu twojego zamku. Nie raz znajdziesz cenne surowce, które musisz zbierać. Tylko w ten sposób możesz zapewnić twojemu królestwu potrzebny rozwój. Niestety groźne istoty pilnują tych skarbów, tak więc uważaj na twoich wojowników. Jeżeli pokonasz „strażników” skarbów, to cenne surowce będą należeć do ciebie.

Podejmij się różnych zadań, które w grze Castle of Heroes czekają na twoich bohaterów. Wykonując zadania otrzymujesz punkty doświadczenia. Przy najbliższej okazji udowodnisz w grze strategicznej Castle of Heroes twoje umiejętności bitewne. Walczysz między innymi wraz z innymi graczami w wojnach gildii albo w pojedynkę na arenie.