Odważ się wkroczyć do świata pełnego mitów i legend, w którym napotkasz wyzwanie twego życia. Ponure lokacje i czające się w zakamarkach niebezpieczne kreatury staną się twoim chlebem powszednim.

 

W pełnym niebezpieczeństw fantastycznym świecie gry client EverQuest 2 podejmujesz wraz z przyjaciółmi urozmaicone wyzwania. Czekają na ciebie niesamowite stworzenia i liczne misje do wypełnienia, a każda z nich będzie bardziej pasjonująca od poprzedniej. Zaliczając kolejne poziomy gry zmienia się również twój bohater, a jego umiejętności rosną w siłę.

W grze client EverQuest 2 oczekują cię różnorodne questy, które będą wymagały od twojego bohatera sporej dawki sprytu i siły, a także wojowniczych umiejętnośći. Do twojej dyspozycji będą liczne rasy i klasy bohaterów, a każda z nich będzie charakteryzowała się innymi unikalnymi umiejętnościami i zestawem wyposażenia. W tej grze MMORPG wskakujesz od razu na głęboką wodę, bowiem od razu po wkroczeniu do świata przygód, musisz mieć oczy szeroko otwarte, przecież wszędzie czai się niebezpieczeństwo.

Przeogromny świat gry EverQuest 2 stoi przed tobą otworem, a pełne emocji lokacje takie jak wyspy zamieszkałe przez potężne smoki czy nieprzebrane ruchome piaski lub lochy dopełniają emocjonującego profilu gry. Swe wojownicze umiejętności będziesz niejednokrotnie mógł poddać próbie dzięki dynamicznym rozgrywkom PvP, w których będziesz musiał stawić czoła śmiertelnemu wrogowi używając w tym celu wszelkich dostępnych ci środków.

Świat tej gry utrzymanej w grafice 3D pełen jest licznych niebezpieczeństw, którym musisz podołać, by doczekać dnia następnego. Odwieczna walka dobra ze złem ma swój finał właśnie tutaj, w świecie Norrath w grze client EverQuest 2. Zjednocz się z innymi graczami i ramię w ramię stańcie do walki ze wspólnym wrogiem.