Opis gry Pirate Galaxy

0
240
Rate this post

Groźne istoty pozaziemskie czekają na nowych piratów kosmicznych. Spraw, abyś przetrwał w tej grze 3D i nie daj się pokonać. Istoty pozaziemskie walczą z całych sił o 'Kryonity’…

 

Gra Pirate Galaxy oferuję graczom dwa zupełnie różne typy gier, mianowicie typ kosmicznego shootera i zarazem grę piracką. Jednak przeważają w niej elementy strzelanek.

Jako pilot sterujesz dzielnie twoim statkiem przez wszechświat gry Pirate Galaxy. Często spotykasz na swojej drodze wrogie statki kosmiczne. Likwidując wrogów masz szansę na przetrwanie w grze Pirate Galaxy.

Niszcząc statki istot pozaziemskich zdobywasz więcej doświadczenia oraz cenne surowce. Za pomocą surowców naprawiasz uszkodzenia w twoim własny statku. Na pewno nie uda ci się w tej grze uniknąć uszkodzeń, ponieważ w całym wszechświecie aż roi się od wrogich statków. W grze Pirate Galaxy jesteś ulubionym celem ataków. Oczywiście musisz też czasami walczyć z silniejszymi wrogami, a więc spraw, aby każda walka zakończyła się z korzyścią dla ciebie. Możesz również w grze kosmicznej Pirate Galaxy zrezygnować ze starcia z wrogiem.

Dołącz do sojuszu i pokonaj z pomocą twoich przyjaciół szczególnie silnych przeciwników. Jeżeli zachcesz, to możesz również walczyć z innymi graczami. W ten sposób otrzymasz jeszcze więcej punktów. A więc piracie, wyruszaj w kosmos i pokaż innym graczom, na co cię stać.